منو

فراخوان جایزه بین المللی طراحی گرافیک تایوان TIGDA ۲۰۲۱

فراخوان جایزه بین المللی طراحی گرافیک تایوان TIGDA ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۱ مرداد ۱۴۰۰

■ رویداد بین المللی طراحی گرافیک تایوان در سال ۲۰۲۱ از تمامی طراحان سراسر جهان دعوت می کند تا در این رقابت شرکت کنند. این رقابت توسط وزارت امور اقتصادی چین در همکاری با شورای بین المللی طراحی(ico-D) و انجمن طراحان گرافیک ژاپن(JAGDA) برگزار می شود. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی طراحان از سراسر جهان آزاد است.

≡ بخش های رقابت امسال:

■ طراحی پوستر: که شامل یک موضوع خاص در خصوص توسعه پایدار انسانی(ازجمله حفاظت از محیط زیست، حفاظت از انرژی و کاهش کربن) و یک موضوع غیر اختصاصی(بازرگانی، هنر، رفاه عمومی و هدف محبوبیت) می باشد.
■ طراحی هویت سازمانی: که شامل هویت شرکت(طراحی نام تجاری و دیگر مجموعه های طراحی برای شرکت ها و موسسات) و هویت رویداد(طراحی لوگو و مجموعه کارهای طراحی برای شرکت ها و رویدادهای تجاری)

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ تقریبا ۲۰ جایزه مختلف به همراهی گواهی حضور در این رقابت برای برندگان این رویداد در نظر گرفته شده است.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تبلیغات, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی پوستر, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان هنری, مسابقه تبلیغات و برندینگ, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی, مسابقه طراحی پوستر, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه هنری

دیدگاه ها