منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان جایزه بین المللی Epica سال ۲۰۱۸

فراخوان جایزه بین المللی Epica سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

■ ملت: ۸ مهر ۱۳۹۷ ■

■ جایزه Epica، فراخوان خود را در سال ۲۰۱۸ برای همه هنرمندان از سراسر جهان در تمامی زمینه های ارتباطی منتشر نموده است. جایزه اپیکا در سال ۱۹۸۷ توسط «اندرو راولینز» ایجاد شد.
■ اپیکا یک رویداد منحصر به فرد است زیرا تنها جایزه خلاق جهانی است که توسط روزنامه نگارانی از رسانه های بازاریابی و ارتباطات مورد داوری قرار می گیرد. این رقابت با هدف حمایت از آژانس ها، شرکت های تولیدی، مشاورین رسانه ای، تبلیغ کنندگان، عکاسان و استودیوهای طراحی برگزار می شود تا بتوانند شهرت خود را فراتر از مرزهای ملی توسعه دهند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ همه آژانس های ارتباطی، شرکت های تولید فیلم، تبلیغ کنندگان، مشاوره های رسانه ای، متخصصان روابط عمومی، عکاسان و استودیوهای طراحی در سراسر جهان می توانند در این رویداد شرکت نمایند.

≡ شرایط آثار:

■ آثاری که از ۱ژوئیه خلق، منتشر و یا پخش شده اند پذیرفته می شوند.

≡ هزینه ثبت نام:

■ افراد: مبلغ ۱۰۰یورو
■ شرکت ها: ۲۰۰ یورو
■ برای مشاهده جزئیات دقیق قیمت ها اینجا کلیک کنید.

≡ جوایز:

■ همه برندگان جایزه بزرگ برندگان رده های(طلا، نقره و برنز) اهرام کریستال اپیکا و گواهینامه دریافت می کنند.
■ علاوه بر این اسامی برندگان در کتاب Epica Book منتشر خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تصویرسازی, فراخوان صنایع دستی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان عکاسی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان فیلم و سینما, فراخوان هنری

دیدگاه ها