جستجو
World Habitat Awards 2020

فراخوان جایزه جهانی سکونتگاه ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

■ مرکز World Habitat با همکاری سازمان ملل متحد، به دنبال بهترین راه حل های مسکن در جهان از طریق مسابقه جهانی سالانه زیستگاه است. این رویداد بر روی طراحی مسکن مقرون به صرفه و مناسب متمرکز شده که در حال انجام هستند یا در ده سال گذشته تکمیل شده اند، و پروژه هایی که در همکاری نزدیک با ساکنان، جامعه محلی طراحی و اجرا شده اند. این مسابقه از سال ۱۹۸۵ توسط سازمان جهانی با مشارکت سازمان ملل متحد برگزار می شود.
■ تمام آثار ارزیابی می شوند و تعداد ۱۲ پروژه انتخاب میشوند و سپس این پروژه های کوتاه مدت توسط یک گروه مشاوره مستقل ارزیابی می شوند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی افراد می توانند در این رقابت شرکت کنند.

≡ پروژه ها و رویکردهای مورد نظر:

■ راه حل های عملی، نوآورانه و پایدار برای مسائل مربوط به مسکن فعلی که کشورها در سرتاسر جهان با آن مواجه هستند، می تواند برای استفاده به صورت مناسب منتقل یا سازگار شود.
■ پروژه هایی که در حال حاضر در حال اجرا هستند و یا تکمیل می شوند، یعنی نه در مرحله طراحی و یا در مراحل اولیه توسعه.
■ اصطلاح زیستگاه را از منظر گسترده ای در نظر بگیرید و همچنین مزایای دیگری مانند صرفه جویی در انرژی یا آب، تولید درآمد، توانمند سازی جامعه و فرد، مزایای بهداشت، ایجاد ظرفیت یا آموزش و پرورش را در نظر بگیرید.

≡ هزینه ثبت نام:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ دو برنده جایزه جهانی سالانه ۲۰۲۰ جایزه طلا و ۱۰،۰۰۰ پوند دریافت خواهند کرد.
■ جوایز نقره ای و برنز برای سایر پروژه های برجسته نیز وجود خواهد داشت همچنین، پروژه های برگزیده فرصتی برای به اشتراک گذاشتن رویکرد خود به راه حل های مسکن از طریق برنامه انتقال جهانی Habitat دریافت خواهند کرد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

4 پاسخ

    1. سلام. وقت شما بخیر. از طریق منوهای بالای صفحه، فراخوان های ادبی رو پیدا کنید و روی اون کلیک کنید. همه فراخوان ها بهتون نمایش داده میشه. ببینید کدوم مهلت داره و کار شما متناسب با اون فراخوان هست. متن خودتون رو ترجمه کنید و براشون ارسال کنید. اگر برای ترجمه یا ارسال اثر مشکل داشتید، می تونید از خدمات دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت استفاده کنید.

  1. سلام وقت بخیر عالی می شود اگر بتوانید برای سایت بخشی درست کنید که فراخوان هایی که هنوز فرصت دارند را از دیگر فراخوان ها جدا کند
    مثلا قسمت فراخوان های بایگانی شده(برای آنهایی که مهلتشان تمام شده) و فراخوان های قابل شرکت
    زیرا بعضی از فراخوان ها مانند این فراخوان حدود ۴ ماه پیش گذاشته شده و در میان انبوه فراخوان های جدید گذاشته شده دیده نمیشود در حالی که تا ۵ ماه دیگر وقت دارد و شایان توجه است

    1. سلام. وقت شما بخیر. پیشنهاد کاملا درست و بجایی هست و من هم به این موضوع فکر کردم. منتها نیاز به هزینه برنامه نویسی داره که فعلا مقدور نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه