منو

فراخوان جایزه هنرهای تجسمی Carapelli For Art ۲۰۲۰

فراخوان جایزه هنرهای تجسمی Carapelli For Art ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۳۰ تیر ۱۳۹۹

■ سومین دوره رقابت Carapelli For Art، توسط شرکت توسکانی Carapelli برگزار می شود. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی دانشجویان آکادمی هنرهای زیبا و هنرمندان تجسمی حرفه ای که در زمینه های مختلف هنری فعالیت می کنند آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ «ریشه ها، ریشه ها ما را در زمین محکم می کند تا باعث رشد ما شود. آنها به صورت جداگانه و هویت جمعی، تاریخ، سنت در ما هستند. آنها هر نوع مبادله را ممکن می کنند زیرا قدرت آنها فراگیر است. ریشه ها به ما تغذیه و ثبات می دهند، تا توسعه و دگرگونی را امکان پذیر کنیم. در هنر، ریشه ها ضروری هستند: آنها می توانند ارتباط با منشأ شخص، شخصیت مکرر یک تحقیق، پیوند محکم با یک ماده یا ایده باشد و لازمه یک فرآیند هستند.»

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ مجموعا مبلغ ۱۲۰۰۰ یورو جایزه نقدی برای این رویداد در نظر گرفته شده است.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنرهای تجسمی, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه هنرهای تجسمی, مسابقه هنری

دیدگاه ها