منو

فراخوان جایزه و فلوشیپ عکاسی Stanley Greene Legacy ۲۰۲۰

فراخوان جایزه و فلوشیپ عکاسی Stanley Greene Legacy ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۱ آذر ۱۳۹۹

■ این رویداد با هدف حمایت از کار و آرزوهای حرفه ای عکاسان ژورنالیسیتی که آثارشان بیانگر شور و شوق استنلی برای عکاسی است برگزار می شود. استنلی برای نشان دادن بی عدالتی های جهان، خانه را ترک کرد و از منطقه امن خود خارج شد. متقاضیان می بایست تمایل به گسترش جهان بینی خود به روشی مشابه باشند. به عبارتی، چشم انداز عکاسان باید در همه جا، در خانه و خارج از کشور دیده شود. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی هنرمندان بالای ۱۸ سال، از سراسر جهان می توانند در این فراخوان شرکت کنند. متقاضیان می بایست در سال های اول زندگی حرفه ای خود باشند و حداکثر ۱۰ سال فعالیت حرفه ای عکاسی داشته باشند.

≡ شرایط آثار:

■ هر شرکت کننده می تواند فقط یک پروژه ارسال کند. هر پروژه
■ پروژه می تواند شامل ۱-۲۰ تصویر باشد.
■ اثر می بایست دارای فرمت jpg باشد.
■ شرکت کننده باید اطلاعاتی همچون: (نام، ملیت، کشور اقامت، تاریخ تولد، رزومه با حداکثر ۲۰۰۰ کلمه با فرمت PDF، جنسیت، شماره تلفن) را ارئه نمایند.
■ ارائه بیانیه هنرمند (۵۰۰ کلمه یا کمتر)

≡ جوایز:

■ کمک هزینه ای به ارزش ۱۰,۰۰۰ دلار
■ پوشش هزینه های رفت و آمد (تا ۲۵۰۰ دلار)
■ تبلیغ و نمایش آثار در سراسر جهان

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه هنری, فراخوان, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان رزیدنسی, فراخوان عکاسی, فراخوان هنری, گرنت عکاسی, مسابقه رایگان, مسابقه عکاسی, مسابقه هنری

دیدگاه ها