منو

لینک وبسایت فراخوان جشنواره حرکت نور لودز سال ۲۰۱۸

فراخوان جشنواره حرکت نور لودز در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ■

■ بنیاد Lux حامی هنرمندان، طراحان، مهندسین، طراحان نوری و دیگر افرادی است که علاقه مند به شرکت در جشنواره هستند. این برنامه شامل projections فرمت بزرگ، mappingهای ویدئویی، نورپردازی های هنری، اجراهای تصویری، کنسرت ها و نمایشگاه ها می شود.
■ برای هشتمین بار،Lodz با هزاران رنگ روشن خواهد شد و دیوارهای این مجسمه ها زنده خواهند ماند. در طول آخر هفته روزهای ۶ مهر تا ۸ مهر ۱۳۹۷ خیابان ها به گالری هنری باز تبدیل می شوند که پروژه های نوری ساخته شده توسط هنرمند در آن به نمایش گذاشته می شوند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ بنیاد Lux Pro Monumentis در هشتمین دوره از جشنواره حرکت نور لودز از تمامی هنرمندان، طراحان، مهندسان و طراحان نور دعوت می نماید.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ پروژه های امسال باید بیانگر خلاقیت سال های سالگرد استقلال لهستان باشند. ایده ها نیز باید بر اساس انگیزه هایی مانند: آزادی، آینده و تنوع باشد.

≡ شرایط آثار:

■ آثار هنری باید به صورت ۲Dیا ۳D باشند.

≡ هزینه ثبت نام:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ بهترین پروژه ها در طول جشنواره مشخص می شوند و تمامی هزینه ها از جمله: مواد، حمل و نقل، حقوق و دستمزد هنرمندان به عهده برگزار کننده این جشنواره است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها