لوگوی-سایت-768x233-سفید

فراخوان دوازدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال

بنیاد شعر و ادبیات داستانی به علاقمندان داستان‌نویسی برای ثبت‌نام در «دوازدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال» فراخوان داد.

  • مهلت: ۳۰ آبان ۱۳۹۷

از همه علاقمندان به داستان‌نویسی دعوت می‌شود در «دوازدهمین دوره آموزشی آل‌جلال» که به مدّت سه روز در نیمه‌دوم آذر‍‌ماه در تهران برگزار می‌شود، ثبت‌نام کنند. بنیاد شعر و ادبیات داستانی طی چهار سال گذشته، یازده دوره سه‌روزه آموزش داستان‌نویسی آل جلال در شهرهای تهران، مشهد، پارس‌آبادمغان و بیش از سی کارگاه یک روزه در شهرهای مختلف کشور برگزار کرده است که شرکت‌کنندگان این دوره‌ها توانسته‌اند به هشت دوره پیشرفته داستان کوتاه و رمان راه پیدا کنند.

هزینه ثبت نام

  • دوره برای همۀ ادب‌جویان پذیرفته شده رایگان است

نحوه ثبت نام

  • ثبت‌نام فقط از طریق درگاه اینترنتی صورت می‌گیرد.
  • علاقمندان می‌توانند تا پایان روز چهارشنبه ۳۰ آبان به نشانی jalal97.adabiatirani.com مراجعه نموده و با تکمیل برگه ثبت‌نام و ارسال یک داستان کوتاه ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه‌ای برای شرکت در این دوره آموزشی اعلام آمادگی کنند.

نحوه انتخاب متقاضیان

  • به دلیل محدودیت در تعداد شرکت‌کنندگان، آثار ارسالی توسط کارشناسان بنیاد بررسی شده و منتخبان برای حضور در دوره پذیرش خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

  • برای دریافت اطلاعات و جزییات بیشتر، شماره تلفن ۸۸۳۲۲۳۹۹ داخلی ۲۰۱ در ساعت اداری پاسخگو خواهد بود.

 

این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت بقیه کارهای ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.