منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان دوازدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال

بنیاد شعر و ادبیات داستانی به علاقمندان داستان‌نویسی برای ثبت‌نام در «دوازدهمین دوره متمرکز آموزش داستان‌نویسی آل‌جلال» فراخوان داد.

  • مهلت: ۳۰ آبان ۱۳۹۷

از همه علاقمندان به داستان‌نویسی دعوت می‌شود در «دوازدهمین دوره آموزشی آل‌جلال» که به مدّت سه روز در نیمه‌دوم آذر‍‌ماه در تهران برگزار می‌شود، ثبت‌نام کنند. بنیاد شعر و ادبیات داستانی طی چهار سال گذشته، یازده دوره سه‌روزه آموزش داستان‌نویسی آل جلال در شهرهای تهران، مشهد، پارس‌آبادمغان و بیش از سی کارگاه یک روزه در شهرهای مختلف کشور برگزار کرده است که شرکت‌کنندگان این دوره‌ها توانسته‌اند به هشت دوره پیشرفته داستان کوتاه و رمان راه پیدا کنند.

هزینه ثبت نام

  • دوره برای همۀ ادب‌جویان پذیرفته شده رایگان است

نحوه ثبت نام

  • ثبت‌نام فقط از طریق درگاه اینترنتی صورت می‌گیرد.
  • علاقمندان می‌توانند تا پایان روز چهارشنبه ۳۰ آبان به نشانی jalal97.adabiatirani.com مراجعه نموده و با تکمیل برگه ثبت‌نام و ارسال یک داستان کوتاه ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه‌ای برای شرکت در این دوره آموزشی اعلام آمادگی کنند.

نحوه انتخاب متقاضیان

  • به دلیل محدودیت در تعداد شرکت‌کنندگان، آثار ارسالی توسط کارشناسان بنیاد بررسی شده و منتخبان برای حضور در دوره پذیرش خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

  • برای دریافت اطلاعات و جزییات بیشتر، شماره تلفن ۸۸۳۲۲۳۹۹ داخلی ۲۰۱ در ساعت اداری پاسخگو خواهد بود.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان کلاس ادبیات

دیدگاه ها