منو

فراخوان دوازدهمین رقابت بین المللی عکاسی Epson ۲۰۲۱

فراخوان دوازدهمین رقابت بین المللی عکاسی Epson ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

■ اپسون فراخوان دوازدهمین دوره جوایز بین المللی Epson International Pano Awards را اعلام نموده است. این رقابت به هنر عکاسی پانوراما اختصاص داشته و بزرگترین رقابت از این نوع در جهان به شمار می رود. رقابت بین المللی EPSON Pano Awards در سال ۲۰۰۹ توسط David Evans عکاس (منظره) استرالیایی و با حمایت اپسون استرالیا برپا گردید و از آن پس به همکاری بین عکاسان حرفه ای متعهد ، متخصصان صنعت و اسپانسرها تبدیل شد. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی عکاسان از سراسر جهان آزاد است.

≡ بخش های رقابت امسال:

■ بخش آزاد
■ بخش آماتور
■ بخش VR / ۳۶۰

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ هزینه ها از ۱۸ دلار (ایالات متحده) برای هر تصویر شروع می شود و بسته به دسته بندی ورودی متفاوت است. آثار ارسالی پس از ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ می بایست هزینه بیشتری بپردازند.

≡ جوایز:

■ مجموع جوایز سال ۲۰۲۱ به ارزش ۴۰ هزار دلار امریکا از جمله ۱۳,۵۰۰ دلار وجه نقد است.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان عکاسی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی, مسابقه عکس, مسابقه غیر رایگان, مسابقه هنری

دیدگاه ها