منو

لینک کانال تلگرام فراخوان دوره‌های نوزدهم و بیستم جایزه مهرگان

فراخوان دوره‌های نوزدهم و بیستم جایزه مهرگان منتشر شد.

■ مهلت: ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷ ■

دبیرخانه جایزه مهرگان با اعلام آغاز به کار دوره‌های نوزدهم و بیستم این جایزه، از نویسندگان و ناشران محترم دعوت می‌کند تا در صورت تمایل سه نسخه از هر عنوان کتاب منتشر شده خود را به دبیرخانه جایزه مهرگان ارسال کنند. مهلت ارسال آثار برای کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۶ تا پایان تیرماه ۱۳۹۷ و برای کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۷ حداکثر تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ خواهد بود.

در بخش جایزه مهرگان ادب، رمان‌ها و مجموعه داستان‌های تألیف‌شده و در بخش مهرگان علم (علم برای همه) کتاب‌های تألیف یا ترجمه شده با موضوع محیط زیست داوری خواهد شد.

نویسندگان جهت اطلاع از ارسال یا عدم ارسال کتاب خود می‌توانند موضوع را از طریق ناشر اثر پیگیری کنند و چنانچه به هر علتی کتاب توسط ناشر ارسال نشده بود، ارسال کتاب توسط نویسنده بلامانع است.

در این دوره جایزه مهرگان ادب رمان‌ها و مجموعه داستان‌هایی که چاپ اول آن‌ها در خارج از ایران و به زبان فارسی منتشر شده نیز داوری می‌شود. بنابراین نویسندگان می‌توانند کتاب‌های خود را که در بازه زمانی ۲۱ مارس ۲۰۱۷ تا ۲۰ مارس ۲۰۱۹ (سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷) چاپ شده حداکثر تا ۲۱ می ۲۰۱۹ (۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیرخانه جایزه مهرگان ارسال کنند.

نشانی برای ارسال کتاب‌ها: تهران – صندوق پستی ۵۵۵-۱۹۶۱۵

ایمیل (برای ارتباط و پیگیری امور):  mehreganprize@gamil.com

کانال (برای آگاهی از اطلاعیه‌ها و خبرهای مهرگان): https://t.me/mehreganprize_fa

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان تألیف کتاب

دیدگاه ها