منو

منبع خبر فراخوان دومین جشنواره استانی رسانه ای ابوذر

فراخوان دومین جشنواره استانی رسانه ای ابوذر منتشر شد.

■ مهلت: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ■

  • ■ به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی مسئول بسیج رسانه استان با بیان اینکه دومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر، پایان آذرماه برگزار می شود، گفت: علاقه مندان تا پایان آبان ماه، می توانند آثار خود را در چهار بخش خبر، گزارش، یادداشت و عکس، به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال کنند.
  • ■ محسن زاهد احمدی افزود: تولید ملی، اقتصاد مقاومتی، نقش مالیات در اقتصاد مقاومتی، آسیب های اجتماعی، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، سیره رضوی، اصلاح الگوی مصرف، امر به معروف ونهی از منکر، عمل انقلابی (اردوهای جهادی، حرکات خودجوش موسوم به آتش به اختیار و …)، خراسان شمالی محور توسعه، ایثار و شهادت، دشمن شناسی و مبارزه با تروریسم، محورهای این جشنواره رسانه ای است.
  • وی گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره (سازمان اقشار بسیج) واقع در خیابان فارابی بجنورد تحویل دهند یا به پست الکترونیکی resanehkh@gmail.com ارسال کنند. آثار برتر در مرحله کشوری شرکت داده می شود. پارسال ۲۵۰ اثر در مرحله استانی جشنواره ابوذر شرکت داشت که ۴۰ اثر برتر در پنج بخش معرفی شد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها