منو

لینک کانال تلگرام فراخوان دومین جشنواره تجسمى نقطه ویژه کودکان ۵ تا ۱۲

فراخوان جشنواره تجسمى نقطه ویژه کودکان ۵ تا ۱۲ منتشر شد.

■ برگزاری: ١٠ خرداد ۱۳۹۷ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در دومین دوره جشنواره تجسمى نقطه در روزهاى ٣١ خرداد و اول تیرماه امسال برگزار خواهد شد. هنرکده لنا به عنوان برگزار کننده این جشنواره، امسال نیز براى دومین سال متوالى این رویداد را در محل هنرکده لنا برگزار خواهد کرد. این جشنواره غیر رقابتى بوده و تمامى آثار پذیرفته شده در جشنواره در طول برگزارى آن به نمایش در مى‌آیند. کودکان و نوجوانانى که شامل گروه سنى ۵ تا ١٢ سال مى‌شوند تا روز ١٠ خرداد مهلت دارند آثار خود به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. این جشنواره در تکنیک و موضوع، آزاد خواهد بود اما به مفهوم «من در نقاشی‌هایم» توجه خواهد شد.

 

دومین دوره جشنواره تخصصى نقطه طى دو روز ضمن نمایش آثار پذیرفته شده، نشست‌هاى تخصصى براى پدرها و مادرها و کارگاه‌هاى تخصصى و همچنین نمایشگاه کتاب براى کودکان و نوجوانان برگزار خواهد کرد.

شرایط آثار ارسالى و نحوه ارسال آنها در فراخوان جشنواره قید شده است. علاقمندان مى‌توانند براى کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس @noghtehfestival مراجعه نمایند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان رایگان, فراخوان کودکان و نوجوانان, فراخوان هنری

دیدگاه ها