منو

فراخوان دومین دوره جشنواره پویش پایداری

فراخوان دومین دوره جشنواره پویش پایداری منتشر شد.

  • مهلت: ۳۰ آذر ۱۴۰۰

فراخوان دومین دوره جشنواره ادبیات داستانی پویش پایداری که توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان برگزار می شود، منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر، این دوره از جشنواره با اهدافی از جمله گرامیداشت شهداء و رزمندگان استان کرمان، تثبیت و حفظ یاد و خاطره حماسه هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان از طریق روایت های داستانی و هنری، اصالت دادن به نگاه خلاقانه به هنر، شناسایی و معرفی داستان نویسان خلاق در عرصه استان و با محورهای کلی فرهنگ پایداری و مقاومت اسلامی، شهداء، بیداری ملل اسلامی (فلسطین، لبنان، سوریه، یمن، بحرین و عراق)، مدافعان حرم و سلامت و… برگزار می‌شود.

همچنین محور ویژه این جشنواره با عنوان «با تار و پود رنج، از خشت خشت جان» پیرامون تجربه زیسته زنان در جنگ و جهان پس از جنگ (زنان رزمنده، امدادگر، مهاجر جنگی، مادران و همسران شهید و…)، می باشد.

مهلت ارسال آثار این جشنواره که در دو رده‌ سنی آزاد و دانش آموزی و در دو حوزه ادبی و هنری برگزار می شود، پایان آذرماه ۱۴۰۰ از طریق آدرس ایمیل جشنواره می باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی، شرایط آثار ارسالی، ضوابط جشنواره و ثبت نام می توانند به فراخوان جشنواره در لینک زیر و یا کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس‌های ذیل مراجعه فرمایند:

http://goharpress.ir/images/pdf/poyesh-paydari.pdf

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان تصویرسازی, فراخوان جایزه ادبی, فراخوان خوشنویسی, فراخوان داستان, فراخوان داستان کوتاه, فراخوان رایگان, فراخوان شعر و متن ادبی, فراخوان عکاسی, فراخوان نقاشی, فراخوان هنری, مسابقه ادبی, مسابقه تصویرسازی, مسابقه خوشنویسی, مسابقه داستان کوتاه, مسابقه داستان نویسی, مسابقه رایگان, مسابقه شعر, مسابقه عکاسی, مسابقه عکس, مسابقه نقاشی, مسابقه هنری

دیدگاه ها