منو

فراخوان رزیدنسی (اقامت موقت) رشته عکاسی در مجارستان ۲۰۲۲

فراخوان رزیدنسی (اقامت موقت) رشته عکاسی در مجارستان ۲۰۲۲ منتشر شد.

 • مهلت: ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

■ برنامه رزیدنسی Elizabeth A-i-R رویدادی یک ماهه در بوداپست برای عکاسان و هنرمندانی است که در زمینه عکاسی فعالیت می کنند. این رویداد با همکاری شهرداری Erzsébetváros و دانشگاه هنر و طراحی Moholy-Nagy بوداپست برگزار می شود. اقامت یک ماهه بین ژوئن و سپتامبر ۲۰۲۲ انجام خواهد شد. هنرمند مقیم باید حداقل ۳۰ روز را در بوداپست سپری کند تا روی پروژه عکاسی پیشنهادی کار کند. صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دربافت هزینه‌های ارزی، ترجمه متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی عکاسان و هنرمندانی که در زمینه عکاسی کار می کنند می توانند در این رویداد شرکت نمایند.

≡ مزایای رزیدنسی:

■ به هنرمند مبلغ ۱۰۰۰ یورو برای هزینه های زندگی و ۱۰۰۰ یورو دیگر برای تولید یک نمایشگاه پاپ آپ در مرکز شهر بوداپست تعلق می گیرد. این رویداد هزینه های سفر تا سقف ۵۰۰ یورو را پوشش می دهد.
■ دسترسی به فضای زندگی و کاری

≡ شرایط:

■ پروپوزال باید شامل نام و مشخصات تماس شما، نمونه کارها، شرح مختصری از پروژه ای که قرار است توسعه یابد و یک CV کامل باشد. این باید یک فایل PDF واحد در فرمت افقی A۴، تعداد صفحات بدون محدودیت، اما حداکثر ۲۵ مگابایت باشد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ لینک ها و دانلود ها:

وبسایت رزیدنسی (اقامت موقت) رشته عکاسی در مجارستان

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان رزیدنسی, فراخوان عکاسی, فراخوان هنری, گرنت عکاسی, مسابقه رایگان, مسابقه عکاسی, مسابقه عکس, مسابقه هنری, نمایشگاه عکاسی

دیدگاه ها

 • ارسال شده: دی ۲۴, ۱۴۰۰ ۰۰:۴۳

  مهتا حیدری پور

  سلام. وقت بخیر. من درباره ارسال مدارک و انتخاب پروژه مد نظرم چند تا سوال دارم. شما مشاورینی دارید که بتونم باهاشون مشورت کنم؟
  • ارسال شده: دی ۲۵, ۱۴۰۰ ۱۱:۵۰

   فستیوارت

   سلام. وقت بخیر. از خدمات دپارتمان جشنواره ها استفاده کنید.