جستجو
پوستر فراخوان رزیدنسی اقامت هنرمند در آلمان ۲۰۲۰

فراخوان رزیدنسی( اقامت هنرمند) در آلمان ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ثبت نام در این برنامه بهار ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد.

■ در این برنامه هنرمندان فرصت اقامت ۳ الی ۸ ماه در ZK / U برلین را خواهند داشت. این رویداد شامل یک قالب همکاری فعال برای مبادله متقابل فرهنگی ا‌ست که در آن ساکنین فرصتی برای معرفی عمل خود به مخاطبان منتخب بدست می آورند. کمپانیZK / U خود را آزمایشگاهی برای فعالیت های بین رشته ای، با محوریت پدیده (شهر) می داند. این برنامه برای طیف وسیعی از رشته های هنری معاصر که مفهومی، مداخله گر و متنی است، آزاد است. کار در ZK / U توسط نقدهای نظری و عملی مبتنی بر زمینه های تحقیقات شهری، جغرافیا، مردم شناسی، شهرسازی، معماری و علوم انسانی انجام می شود. این برنامه به دنبال ابتکارهایی است که فضایی برای رویارویی و تبادل بین شهروندان با پیشینه های مختلف ایجاد می کند. شیوه هایی که باعث می شود پیچیدگی های جهانی در یک زمینه محلی قابل درک باشد و پروژه هایی که اشکال تعلق محلی را در جوامع پس از مهاجرت تصور می کنند، از جمله موضوع های مورد نظر این رویداد است.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ هنرمندان از رشته های پرفورمنس، مجسمه سازی، هنرهای تجسمی، هنر موسیقی و نقد هنری می توانند در این برنامه شرکت نمایند.

≡ امکانات:

■ ساکنان ZK / U این امکان را دارند که کارهای خود را در قالبی گسترده تر در زمان اجرای استودیوی باز دو ماهه، با ارائه برنامه ها و رویدادهای عمومی خود با مردم به اشتراک بگذارند.
■ اقامتگاه شامل آپارتمانهای مبله استودیویی (نیمی از آنها دارای حمام خصوصی) و امکانات عمومی مانند آشپزخانه بزرگ، تراس، کتابخانه و یک پارک عمومی در اطراف محل اقامت است.
■ تعداد استودیو ها: بین ۱۱ تا ۱۶ عدد است و بین ۱۱ تا ۱۶ هنرمند به طور همزمان در برنامه حضور دارند.

≡ شرایط:

■ علاقه مندان به شرکت در این برنامه می بایست فرم ثبت نام را تکمیل و همراه با رزومه و مدارج تحصیلی و پروپوزال خود ارسال نمایند‌.
■ زبان های مورد استفاده در کار انگلیسی و آلمانی است.

≡ هزینه های اقامت:

■ برای همراهان خاص، بسته به نوع استودیو، آپارتمان و مدت اقامت (۳-۸ ماه) هزینه اقامت بین ۵۵۰ و ۸۵۰ یورو در ماه است، که تمام هزینه های آب و برق و استفاده از محیط را نیز شامل می شود.

≡ لینک ها و دانلود ها:

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه