منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رزیدنسی (اقامت هنری) برنامه اقامتی سه ماهه Genk در بلژیک

فراخوان رزیدنسی (اقامت هنری) برنامه اقامتی سه ماهه Genk در بلژیک منتشر شد.

  • مهلت: ۱۰ تیر ۱۳۹۸

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در وبسایت گالری آنلاین، هنرمندان رشته های هنرهای تجسمی میتوانند در برنامه اقامتی سه ماهه Genk بلژیک همراه با پوشش هزینه های سفر، اقامت، کارگاه و خلق اثر هنری، حضور یایند.

چه کسانی می توانند شرکت کنند؟
  • با توجه به تنوع کارگاه های این دوره، هنرمندان رشته های مختلف امکان حضور در برنامه را خواهند داشت.

امکانات رزیدنسی

  • FLACC محل سکونت، محل کار، هزینه های سفر را تحت پوشش قرار میدهد و همچنین بودجه تولید پروژه ای کوچک را ارائه می دهد.

نحوه ثبت نام

  • علاقه مندان به دریافت این بورسیه فرم درخواست بودجه را در سایت برگزار کننده تکمیل نمایند و پروپزال دقیق پروژه، بودجه محاسبه شده دقیق، زمان بندی مطلوب و رزومه خود را ارسال نمایند.

شرایط و معیارهای ارزیابی درخواست ها

  • مفاهیم اصلی در این برنامه، برابری، همکاری و فضا برای تجربه است. مواد مهم در پروژه های FLACC عبارتند از: پژوهش های نظری، ورود کارشناسان، امکان عملی بودن ایده و خروجی در ارتباط با کار استودیو، به عنوان مثال پروژه به گفتمان هنر، نشر یا ارائه اطلاعات کمک کند. FLACC کمک های عملی، علمی و مالی را از طریق همکاری های گسترده با هنرمندان فراهم می کند. به این ترتیب هنرمندان انتخاب شده می توانند بر روی سطح گسترده ای از پشتیبانی طولانی مدت حساب کنند. آنها می توانند به طور کامل بر روی پروژه های خود متمرکز شوند.
لینک ها

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان اقامت نویسنده, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان رزیدنسی, فراخوان هنری

دیدگاه ها