منو

فراخوان رقابت ارتباط تصویری Ready to Paint ۲۰۲۰

فراخوان رقابت ارتباط تصویری Ready to Paint ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

■ رقابت طراحی نقوش روی دوچرخه توسط دو شرکت OPEN Cycle و DT Swiss برگزار می شود. هدف از برگزاری این رویداد انتخاب روند فعلی به سمت شخصی سازی اشیاء روزمره مانند دوچرخه و قاب دوچرخه می باشد. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی هنرمندان، طراحان و هنرمندان حوزه ارتباطات تصویری آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ «آماده برای نقاشی»

≡ شرایط آثار:

■ انتخاب نقوش کاملاً مربوط به شرکت کنندگان است. با این حال، شرکت کنندگان باید ارتباط شخصی با نقوش ارائه شده داشته باشند و بتوانند آن را شرح بدهند. با توجه به موضوع دوچرخه و / یا دوچرخه سواری (فرهنگ).
■ شرکت کننده باید نقوش اساسی را با قاب دوچرخه، مجموعه چرخ های دوچرخه، پیراهن دوچرخه و صندلی تطبیق دهد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ نقوش برنده به عنوان طرح سطح برای نسخه محدود قاب های دوچرخه OPEN، چرخ های چرخ DV سوئیس، پیراهن های دوچرخه و صندلی های Artek استفاده خواهد شد. علاوه بر این، مجموعه ای از بهترین ارسال ها از مسابقه طراحی در یک کتابچه منتشر می شود. به عنوان میزبان این رقابت، ویترا مکان های مناسبی را فراهم می کند که در آن بهترین طرح ها به نمایش گذاشته شود.
■ هزینه های اسکان و مسافرت برگزیدگان توسط برگزار کنندگان پوشش داده می شود. نفرات اول تا بیستم نسخه ای از کتابچه را دریافت خواهند کرد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تصویرسازی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی, مسابقه طراحی محصول, مسابقه هنری

دیدگاه ها