منو

فراخوان رقابت ایده های طراحی در صنعت بسته بندی پلاستیک PET ۲۰۲۰

فراخوان رقابت ایده های طراحی در صنعت بسته بندی پلاستیک PET ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۱ شهریور ۱۳۹۹

■ این مسابقه توسط شرکت پیشرو در فن آوری های تولید پلاستیک برگزار می شود و به دنبال مفاهیم جدید محصولات پلاستیکی، برای تحقق نسل بعدی بسته های PET است و از افراد دعوت می کند تا طراحی و مرزهای فرهنگی را که به آن عادت کرده ایم، تجزیه کنند و به شکلی مبتکرانه به این حوزه توجه کنند. در این رویداد از ایده های طراحی گرفته تا فروش برای راه حل های مناسب در صنایع نوشیدنی، مواد شوینده، آرایشی، پزشکی و صنایع غذایی حمایت می شود. در طول سالهای گذشته صنعت بسته بندی دستخوش تحولات مرتبط با ایجاد سیستم اکولوژیکی تر، علاقه مند به مسائل زیست محیطی و توجه به اقتصاد مدور است. ما همچنین در زمان تغییرات غیر منتظره و غیرقابل پیش بینی زندگی خود را تغییر می دهیم. بر این اساس، همچنین بخش بسته های PET در مورد آینده محصولات و فرآیندهای صنعتی خود بحث دارد. بنابراین هدف از این مسابقه تصور نسل جدیدی از بسته های PET، تفکر در مورد سناریوهای جدید استفاده ممکن است، که به تغییرات مداوم و چرخه محصول متصل است. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی طراحان و استعدادهای خلاق ۱۸ سال و بالاتر از هر ملیتی از سراسر جهان ازاد است.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ مبلغ ۵۰۰۰ یورو جایزه نقدی به برنده این رقابت اهدا خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی بسته بندی, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی بسته بندی, مسابقه طراحی صنعتی, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه طراحی محصول, مسابقه هنری

دیدگاه ها