منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت بین المللی استعدادهای ناب ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی استعدادهای ناب ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

■ این رقابت یکی از بزرگترین نمایشگاه های هنری برای طراحی داخلی در سراسر جهان و یکی از معتبر ترین جوایز طراحان جوان است که در سال ۲۰۲۰ توسط imm cologne برگزار می شود. این رویداد در طول شانزده سال گذشته ۴۵۶محصول از ۵۰۳طراح بین المللی دریافت کرده است.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی طراحان و دانشجویان که در سه سال گذشته فارغ التحصیل شده اند بدون محدودیت در سن و ملیت می توانند در این رقابت شرکت کنند.

≡ هزینه ثبت نام:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ تعداد ۲۰ طراح یا گروه طراح به کلن دعوت خواهند شد تا نمونه های خود را به نمایشگاه طراحی داخلی در نمایشگاه ویژه رقابت استعدادهای ناب ارائه دهند.
■ از میان تمام محصولات از گروه های مبلمان، لوازم خانگی، نورپردازی، کفپوش، کاغذ دیواری و منسوجات، لوازم آشپزخانه و خانه های هوشمند هیئت داوران ۲۰ نامزد را انتخاب خواهد کرد و آثار آنها در نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد و سه جایزه به سه هنرمند برگزیده اهدا میشود.
■ علاوه بر این، برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ جایزه مخاطب اهدا خواهد شد و برنده انتخاب شده توسط رای گیری عمومی توسط رسانه های اجتماعی انتخاب خواهد شد.
■ تمامی طراحان منتخب برچسب Pure Taleents Contest Nominee دریافت می کنند که می توانند برای اهداف ارتباطی خود استفاده کنند.
■ تمامی طراحان به کلن دعوت می شوند و از حمایت مالی شخصی برای سفر و اقامت طراحان و همچنین ارسال محصولات انتخاب شده برخوردار می شوند.
■ جایزه نفر اول: مبلغ ۳۰۰۰یورو
■ جایزه نفر دوم: مبلغ ۲۰۰۰یورو
■ جایزه نفر سوم: مبلغ ۱۰۰۰یورو

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان دانشجویی, فراخوان رایگان, فراخوان صنایع دستی, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان هنری

دیدگاه ها