منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت بین المللی رزیدنسی (اقامت هنری) طراحی محصول DESIGNSTART 2018

فراخوان رقابت بین المللی رزیدنسی (اقامت هنری) طراحی محصول DESIGNSTART 2018 منتشر شد.

  • مهلت: ۱ دی ۱۳۹۷

■ این مسابقه DESIGNSTART نامیده شده که برگرفته از REDESIGN یک سازمان غیر انتفاعی است که به لطف حمایت دولت Puglia (ایتالیا) از طریق ابتکار عمومی «PIN – Innovative Apulians» تاسیس شده است. DESIGNSTART مرکز یک آزمایشگاه طراحی معاصر است که رقابت های بین المللی و کارگاه ها را در زمینه طراحی ارائه می دهد. نمونه های اولیه در طول رویدادهای هفته طراحی میلان ۲۰۱۹ به نمایش گذاشته خواهند شد تا دیدگاه های طراحان جوان شرکت کننده در این رویداد را به نمایش بگذارند. این رویداد با شعار داستان آپولوی شما قصد دارد تا دو جوان زیر ۳۵ سال را برای طراحی برخی اشیا و یا زمینه ای از محصولات که در طول هفته طراحی میلان و یا بعدها در بازار عرضه می شود را انتخاب نماید.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت در این رقابت برای همه علاقه مندان ۱۸ تا ۳۵ سال از سراسر جهان آزاد است.

≡ دانلودها

≡ هزینه ثبت نام:

■ رایگان است فقط برای دریافت کارت عضویت در REDESIGN ۲۰۱۹ باید مبلغ ۱۵ یورو پرداخت نمایید.

≡ جوایز:

■ جایزه نقدی به ارزش ۵۰۰ یورو
■ مبلغ ۱۰۰۰ یورو برای بودجه کارگاه
■ یک اقامت سه ماهه برای دو طراح جوان در آپولیا (ایتالیا) و همچنین نمایش آثار منتخب در هفته طراحی میلان ۲۰۱۹ اختصاص داده شده است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان اقامت هنرمند, فراخوان ایده, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی محصول, فراخوان هنری

دیدگاه ها