منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحان جوان Q-Village • Gangtou ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحان جوان Q-Village • Gangtou ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۳۰ آبان ۱۳۹۹

■ با قدرت طراحی خود در احیای دهکده Gangtou شرکت کرده و خاطرات فرهنگی از دست رفته را به دنبال زندگی روستایی و زیبایی های آن کشف کنید و اعتماد فرهنگ روستایی را از بازسازی کنید. این رویداد قصد دارد با کشف و بازآفرینی ارزشهای مکانی دهکده تاریخی، روستایی به سبک Lingnan را در کنار مناظر زیبای حومه دهکده بنا کند. در این رابطه این رقابت، جهت دریافت طرح های خلاق هنرمندان در زمینه باز سازی فضا و برنامه ریزی آمیخته با تجارت (trade mix planning) آغاز شده است. دهکده Gangtou روستایی قدیمی با قدمت ۶۰۰ سال در شهر Huadong، منطقه Huadu، گوانگ ژو و مرکز استان گوانگ دونگ با مجموع ۲،۸۳ کیلومتر مربع مساحت واقع شده است. نحوه گستردگی مناطق مسکونی در جنوب این روستا به سبک معمول کانتونیایی ها، معروف به (comb-style) است. با وجود آب های ساحلی در شرق، جنوب و غرب، چهار جویبار در این روستا جریان دارد که در محل تلاقی آن ها در جنوب بندر زیبایی شکل گرفته است. این روستا با برخورداری از موقعیت جغرافیایی مطلوب در زمان قدیم همراه با بندر بارگیری ساخته شده بود که مرکز مهم حمل و نقل زمینی و آبی در Huadu به شمار می رفت. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد از سراسر جهان آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ طرح پیشنهادی می بایست بر بالا بردن اهمیت فضاهای روستایی متمرکز بوده و به دور از تخریب یا بازسازی کلی باشد. در عین حال راهکاری برای بازسازی بناهای سنتی و برنامه ریزی آمیخته با تجارت در صنایع فرهنگی و خلاق ارائه دهد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه اول (۱ گروه): مبلغ ۱۴۰۰۰ دلار
■ جایزه دوم (۳ گروه): مبلغ ۴۰۰۰ دلار
■ جایزه سوم (۸ گروه): مبلغ ۱۴۰۰ دلار
■ علاوه بر این به چند نفر دیگر نیز گواهی افتخار اهدا خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی داخلی, فراخوان طراحی معماری, فراخوان معماری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی داخلی, مسابقه طراحی معماری, مسابقه معماری

دیدگاه ها