منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی بازسازی بازارهای خیابانی ویتنام ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحی بازسازی بازارهای خیابانی ویتنام ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۵ آبان ۱۳۹۹

■ ویتنام پس از جنگ جهانی دوم برای دهه ها با سری جنگ هایی رو به رو شد که توسط رهبر ویتنام، Ho Chi Minh هدایت میشد. این جنگ ها برای نجات دادن کشور از دست ژاپن و هم چنین استعمار فرانسوی ها بود. این درگیری ها برای آزادی در سال ۱۹۸۶ موفقیت آمیز بودند. کشور برای دهه ها در آشفتگی بود و از نظر عدالت در بدترین وضعیت بود. پس از ۱۹۸۶ قرار داد های اقتصادی و سیاسی Đổi Mới نوشته شد و وضعیت اقتصادی سال های آتی کشور را متحول کرد. ماهیگیری و صنعت غذاهای دریایی پس از این قراردادها به شدت افزایش پیدا کردند. و اهمیت تاریخی آن به طور مستقیم بر روی تعداد کارمندانی که در این صنعت مشغول به کار بودند قابل مشاهده بود. رشد اقتصادی و جمعیتی باعث افزایش مصرف ماهی در ویتنام شد. به همین دلیل تقاضا برای افزایش تولیدات هم بیشتر شد که این تقاضا در نهایت به روش های پر قدرتی در پرورش ماهی منتهی شد. فرهنگ بازارهای خیابانی در ویتنام بسیار پررونق است اما با این وجود هنوز برای آن زیر ساختی کشف نشده است. چالش در اینجا طراحی زیرساخت بازار باز غذاهای دریایی برای اسکان فروشندگان محلی و جوان سازی فرهنگ بازار خیابانی از طریق ساختارهای فیزیکی است. این طرح همچنین به عنوان یک خیابان برای بازدید گردشگران که آنرا بخشی از فضای عمومی می کند، عمل می کند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی طراحان آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ « طراحی زیرساخت یک بازار باز برای فروشندگان بومی غذاهای دریایی باشد و به بازسازی بازارهای خیابانی بپردازد.»

≡ شرایط آثار:

■ طراحی باید از طریق ساختارهای فیزیکی انجام شود. و علاوه بر بازار، خیابانی عمومی برای گردشگران باشد.

≡ جوایز:

■ در مجموع ۲۲,۰۰۰ دلار به عنوان جایزه این مسابقه در نظر گرفته شده است.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی معماری, فراخوان معماری, فراخوان هنری, مسابقه طراحی معماری, مسابقه معماری

دیدگاه ها