منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی بیلبورد Art Moves ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحی بیلبورد Art Moves ۲۰۲۰ منتشر شد.

 • مهلت: ۲ مرداد ۱۳۹۹

■ جشنواره Art Moves در سال ۲۰۲۰ میزبان مسابقه بین المللی بیلبورد هنری است و از همه علاقه مندان، هنرمندان و دانشجویان دعوت می کند تا در این رویداد شرکت نمایند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی هنرمندان می توانند به صورت گروهی یا انفرادی در این رویداد شرکت کنند.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ «اپیدمی، فاجعه جهانی، یک مجازات یا فرصتی برای نجات خود و جهان؟» طی چند ماه گذشته در کل جهان، جوامع و کشورها، خانواده‌ها و افراد تغییری ایجاد شده است. قوانین استاندارد واقعی معلق شده‌اند، و ما در خانه‌های خود پنهان شده‌ایم، از دیگران جدا شده ایم. افراد و تمامی جوامع تحت‌تاثیر ترس، اضطراب و آسیب قرار گرفته‌اند. این لحظات و تجربیات سخت تاثیری بر ما گذاشته‌است، اما آیا ما را برای بهتر شدن تغییر داده‌اند؟ آیا این یک تغییر دائمی است یا موقتی و دنیا همان چیزی خواهد بود که باید باشد؟ آیا باید به سرعت آنچه رخ داده بود را فراموش کنیم – تجربیات و احساسات ما؛ یا شاید برعکس، باید آن را به خوبی به خاطر داشته باشیم، به آن فکر کنیم و نتیجه‌گیری سازنده‌ای داشته باشیم؟ آیا این یک مجازات یا شاید فرصتی برای تغییر شکل خود و جهان در یک تلاش مشترک جهانی است؟ چگونه از این تجربیات دشوار برای ساختن دنیایی بهتر استفاده کنیم؟ این حوادث سخت که همه ما در جاهای مختلف دنیا تجربه کرده‌ایم چه چیزی می‌تواند به ما آموزش دهد؟ کدام یک از این تجربیات می‌تواند ما و فرهنگ ما را تقویت کند تا بتوانیم با چالش‌های مشابهی در آینده سازگار شویم؟

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ تعداد ۱۰ اثر هنری که توسط هیئت داوران انتخاب شود، چاپ و در فضای شهر تورون، لهستان در سپتامبر یا اکتبر ۲۰۲۰ روی بیلبوردها نصب خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی بیلبورد, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان هنری, مسابقه طراحی بیلبورد, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: تیر ۳۱, ۱۳۹۹ ۲۳:۱۶

  پیازچه زرد بدبو

  سلام عزیزان چطور ۲ مرداد؟ وب سایت زده ۲۳ جولای یعنی پس فردا
  • ارسال شده: مرداد ۱, ۱۳۹۹ ۰۰:۱۰

   فراخوان

   سلام. ۲۳ جولای می شه ۲ مرداد.