منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی بیلبورد Art Moves ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی طراحی بیلبورد Art Moves ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۹ تیر ۱۴۰۰

■ جشنواره Art Moves در سال ۲۰۲۱ میزبان مسابقه بین المللی بیلبورد هنری است و از همه علاقه مندان، هنرمندان و دانشجویان دعوت می کند تا در این رویداد شرکت نمایند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی هنرمندان علاقه مند به هنر بیلبورد می توانند در این رویداد شرکت کنند.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ «آلوده شدن به دروغ». چگونه می‌توانیم مسیر خود را در دنیایی پر از تناقضات، هرج و مرج و عدم قطعیت بیابیم؟ بحران جهانی فعلی که با بیماری همه‌گیر مرتبط است، ما را از این واقعیت آگاه کرده‌است که عقاید و احساسات شخصی ما کافی نیستند. به منظور انجام‌وظیفه درست، افراد و جوامع به چیزی بیشتر نیاز دارند. پیروی از حقایق عینی و اشاره به واقعیت عینی به ما در این دنیای پیچیده معاصر کمک می‌کند. چگونه می‌توانیم تشخیص دهیم که چه چیزی درست است و چه چیزی اشتباه است؟…

≡ شرایط آثار:

■ آثار می بایست دارای (۱۹۶ اینچ ۹۵.۷ اینچ) به صورت افقی در فرمت cmyk ، tiff باشند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه اصلی: مبلغ ۳.۵۰۰ PLN
■ تعداد ۶ اثر هنری که توسط هیئت داوران انتخاب شود، چاپ و در فضای شهر تورون، لهستان در سپتامبر ۲۰۲۱ روی بیلبوردها نصب خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی بیلبورد, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی بیلبورد, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه هنری

دیدگاه ها