منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی تنوع زیستی Biodiversity ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی طراحی تنوع زیستی Biodiversity ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۹ تیر ۱۴۰۰

■ این رقابت توسط شهرداری Vila Real و Zona Livre با هدف اصلی ترویج موضوع میراث طبیعی زیستی، مانند مناطق طبیعی، اکوسیستم ها، زیستگاه ها و گونه های جانوری و گیاهی وحشی، از طریق انتخاب و طبقه بندی آثار، طراحی ها و تصاویر مربوط به این موضوع برگزار می شود. همچنین این رویداد به دنبال تشویق تصویرسازی و طراحی طبیعت است که میراث طبیعی را تصویر می کند و بحث و بازتاب جامعه را در مورد نیاز به دانستن، ترویج و حفظ تنوع زیستی مطرح می کند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای همه افراد آزاد است‌.

≡ بخش های رقابت امسال:

■ طراحی علمی
■ طراحی طبیعت

≡ شرایط آثار:

■ استفاده از تکنیک های طراحی آزاد است.
■ هر شرکت کننده می تواند حداکثر تا ۲اثر در هر رده ارسال کند.
■ آثار می بایست در یک قالب دیجیتالی، با حداقل اندازه ۳۰۰۰ پیکسل در اندازه اصلی، در فرمت RGB و JPEG ذخیره شوند.
■ طرح های ارائه شده تحت عنوان Scientific Drawing باید همراه با نام گونه های ارائه شده (نام کامل و متعارف علمی خود) و متن با حداکثر ۳۰۰ کاراکتر (مورفولوژی و سایر جزئیات )که عناصر اصلی را توصیف کند، ارسال شود.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ مبلغ ۵ یورو برای هر نفر

≡ جوایز:

■ در هر گروه سه برنده وجود دارد که جوایز نقدی را دریافت می کنند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری, مسابقه تصویرسازی, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی, مسابقه هنری

دیدگاه ها