منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت بین المللی طراحی دانشجویی تایوان ۲۰۱۹

فراخوان رقابت بین المللی طراحی دانشجویی تایوان ۲۰۱۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۹ تیر ۱۳۹۸

■ رقابت بین المللی طراحی دانشجویی تایوان(TISDC) فراخوان خود را در سال ۲۰۱۹ اعلام نموده است. این رویداد از سال ۲۰۰۳ به صورت سالانه توسط وزارت آموزش و پرورش تایوان برگزار می شود و آثار زیادی را از سراسر جهان دریافت می کند.
■ این رقابت با هدف ترویج تبادل طراحی خلاقانه بین المللی، توسعه استعدادهای خلاقانه طراحی و به نمایش گذاشتن تصویر بین المللی تایوان با توجه به اهمیت طراحی خلاقانه و ایجاد تثبیت وضعیت طراحی بین المللی تایوان برگزار می شود.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت در این رقابت برای دانش آموزانی که در حال حاضر در مقطع دبیرستان و بالاتر هستند به صورت فردی یا گروهی از سراسر جهان آزاد است.

≡ بخش های این رقابت:

■ طراحی محصول
■ طراحی بصری
■ انیمیشن دیجیتال
■ نام تجاری مشخص شده

≡ هزینه ثبت نام:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ مجموع جوایز سال ۲۰۱۹ مبلغ ۱۲۴,۰۰۰دلار می باشد که از این مبلغ ۱۳,۰۰۰دلار آن برای برنده جایزه بزرگ در نظر گرفته شده است.
■ به هر کدام از برندگان گاهی نیز اهدا خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

■ برای ورود به سایت اصلی مسابقه «اینجا کلیک کنید».

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان دانش آموزی, فراخوان دانشجویی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان طراحی محصول, فراخوان نقاشی, فراخوان هنری

دیدگاه ها