منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی صنعتی دستگاه های کنترل بی سیم ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحی صنعتی دستگاه های کنترل بی سیم ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۵ آبان ۱۳۹۹

■ رقابت طراحی محصول جدید در Desall از تمامی طراحان دعوت می کند تا یک مفهوم جدید از دستگاه های کنترل بی سیم قابل حمل را ارائه دهند. شرکت AUTEC تولید کننده پیشرو در دستگاه های کنترل بی سیم، با عملکردهای ایمنی معتبر است، برای کنترل از راه دور ماشین های عامل خودران یا موقعیت ثابت برای ساختمان ها، صنعت فولاد، تعمیر و نگهداری و لجستیک به طور کلی استفاده می شود. AUTEC به دنبال مفهوم جدیدی از واحد انتقال دهنده است که توسط یک سیستم مدولار مشخص می شود، و این شرکت را قادر می سازد تا کنترل های از راه دور را بر اساس نیاز مشتری خود تنظیم کند، تا بتواند یک راه حل سفارشی برای کنترل و مدیریت اندازه کوچک خود را ارائه دهد. دستگاه های پرتاب، ماشین هایی برای بلند کردن یا موارد مشابه، که در محیط های صنعتی یا در محیط هایی برای مصارف مدنی مورد استفاده قرار می گیرند از موارد مورد نظر هستند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی طراحان از سراسر جهان می توانند در این رقابت شرکت نمایند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ مبلغ ۵۰۰۰ دلار جایزه نقدی برای برنده این رویداد در نظر گرفته شده است.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ایده, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان هنری, مسابقه ایده, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی صنعتی, مسابقه طراحی محصول, مسابقه هنری

دیدگاه ها