منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی صنعتی James Dyson ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحی صنعتی James Dyson ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۶ تیر ۱۳۹۹

■ جایزه جیمز دایسون یک جایزه بین المللی طراحی است که از نسل بعدی مهندسین طراحی حمایت می کند و در سال ۲۰۲۰ با موضوع (طراحی چیزی است که یک مشکل را حل می کند) برگزار می شود. برگزارکنندگان از شرکت کنندگان می خواهند که متفاوت فکر کنند و محصولاتی را تولید کنند که بهتر کار می کنند. امسال جایزه جیمز دایسون به دنبال طرحی خواهد بود که به موضوع پایداری می پردازد. درصورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی دانشجویان فعلی مهندسی، طراحی محصول و طراحی صنعتی و افرادی که در چهار سال گذشته در این رشته ها فارغ التحصیل شده اند می توانند در این رقابت شرکت نمایند.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ « طراحی چیزی است که یک مشکل را حل می کند»

≡ شرایط آثار:

■ شما می توانید هر تعداد طرحی را که مایل هستید در مسابقه شرکت دهید، چه طرح هایی که در مرحله پس از طراحی هستند و یا طرح های تولید شده و در بازار به فروش رسیده اند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه نفر یا گروه اول: مبلغ ۳۰,۰۰۰ GBP و گواهی شرکت در مسابقه
■ جایزه جیمز دایسون این شانس را به شما می دهد که به عنوان یک مخترع ایده خود را بسازید.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی صنعتی, مسابقه طراحی محصول

دیدگاه ها