منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی مجله هنر ارتباطات CA ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی طراحی مجله هنر ارتباطات CA ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

■ نشریه هنرهای ارتباطات از شما برای شرکت در معتبرترین رقابت خلاقیت در طراحی گرافیک، «مسابقه طراحی هنرهای ارتباطی» دعوت می کند. این رویداد در سال ۲۰۲۱ شامل ۲۵ دسته مختلف می باشد. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی هنرمندان از سراسر جهان آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ هر پروژه طراحی که برای اولین بار از اردیبهشت ۱۳۹۹ تا اردیبهشت ۱۴۰۰ چاپ یا منتشر می شود واجد شرایط است.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ هزینه های ورودی از ۴۵ دلار شروع می شود و بسته به نوع مسابقه و نوع اثر متفاوت است. هزینه ورودی برای دانشجویان کمتر است.
■ آثاری که پس از ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ارسال شوند باید مبلغ ۱۰ دلار اضافه پرداخت نمایند.

≡ جوایز:

■ آثار برگزیده که توسط هیئت داوران و متخصصین برجسته طراحی انتخاب می شوند، در نمایشگاه هنرهای ارتباطی سالانه، در نسخه های چاپی و دیجیتال و همچنین در سایت commarts.com منتشر می شوند.
■ تمامی برگزیدگان گواهی دریافت خواهند کرد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تبلیغات, فراخوان طراحی بسته بندی, فراخوان طراحی بیلبورد, فراخوان طراحی پوستر, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان طراحی لوگو, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری, مسابقه تایپوگرافی, مسابقه طراحی بسته بندی, مسابقه طراحی بیلبورد, مسابقه طراحی پوستر, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه طراحی لوگو, مسابقه غیر رایگان, مسابقه هنری

دیدگاه ها