منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی محصول Future By Design ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحی محصول Future By Design ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

■ بدون شک همه گیری های ۱۹ COVID باعث ایجاد ناراحتی های جسمی و روحی برای همه شده است. این امر می تواند شیوه زندگی روزمره ما را تغییر دهد و این رقابت با هدف یافتن راه حل هایی برای روش جدید زندگی از طریق طراحی است. سؤالی که در ذهن شما ایجاد می شود ، این است که طراحی چه می تواند انجام دهد؟ طراحی جدا از حل مسئله یکی از مهمترین ابزارهایی است که می تواند در درک و آمادگی ما برای آینده به ما کمک کند. سوالی که در این رقابت مطرح شده این است که طراحی چطور میتواند به شیوه جدید زندگی پس از دوران کرونا کمک کند؟ در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی «متخصصان و دانشجویان طراحی «هندوستانی» سراسر جهان آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ آثار می بایست محصولات سازگار با طبیعت باشند.
■ افراد می توانند با استفاده از طراحی محصولی را برای بهزیستی جسمی و روحی افراد در هنگام شیوع COVID طراحی کنند.
■ اثر می تواند طرحی باشد که کار کردن در خانه را آسان تر می کند، یک لامپ نوری باشد، یک سیستم مبلمان باشد که به عملکردهای مختلفی رسیده باشد، یک سیستم باشد که به شما کمک می کند تا کارهای روزمره خود را به پایان برسانید یا فقط گوشه ای دنج که شما می خواهید ایجاد کند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ بخش دانشجویی: مبلغ ۲۵۰ INR
■ بخش حرفه ای: مبلغ ۵۰۰ INR

≡ جوایز:

■ بخش حرفه ای: مبلغ ۱۵,۰۰۰ INR و گواهی
■ بخش دانشجویی: مبلغ ۷۰۰۰ INR و گواهی

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری, مسابقه طراحی صنعتی, مسابقه طراحی محصول, مسابقه غیر رایگان, مسابقه هنری

دیدگاه ها