منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی محصولLavazza ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی طراحی محصولLavazza ۲۰۲۱ منتشر شد.

 • مهلت: ۹ اسفند ۱۴۰۰

■ شرکت معروف Lavazza در ایتالیا، به دنبال دو مجموعه جدید از محصولات مقصد در بخش HORECA (کافه ها، رستورانها، هتلها) می باشد. این رویداد با هدف حمایت از فعالیتهای تهیه قهوه، مدیریت و مصرف قهوه، مانند میزهای کار، کانترها و میزها برگزار می شود. نگهدارنده های بسته قند، دستمال سفره، سینی، نگهدارنده منو و مواردی از این دست نمونه هایی هستند که طراحان به طور خاص از آنها درخواست طراحی کرده اند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای طراحان و استعدادهای خلاق هر ملیت ۱۸ سال یا بیشتر آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ مجموعه ها باید کاربردی باشند و کارهای ساده ای را که معمولاً با هر محصول مرتبط است ساده کنند.
■ تمیز کردن محصولات باید آسان باشد.
■ از نظر زیبایی شناسی، محصولات باید تصفیه شده، قابل تشخیص و مجهز به جزئیات و ویژگی های کوچک باشند که آنها را منحصر به فرد و نمادین می کند. علاوه بر این، از دیدگاه بصری، آنها باید به طور یکپارچه در اکوسیستم Lavazza ادغام شوند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ برنده جایزه اول ۷۰۰۰ یورو دریافت می کند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی, فراخوان طراحی داخلی, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان معماری, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی, مسابقه طراحی داخلی, مسابقه طراحی صنعتی, مسابقه طراحی محصول, مسابقه معماری, مسابقه هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: شهریور ۱۹, ۱۴۰۰ ۰۵:۴۵

  مژده

  Contest Timeline Upload phase: 5 August 2021 – 25 October 2021 (1.59 PM UTC) Client vote: from 25 October 2021 Winner announcement: approximately by the end of November 2021
 • ارسال شده: شهریور ۱۹, ۱۴۰۰ ۰۵:۳۹

  مژده

  مطمئنید مهلتش درسته؟ اسفند که میشه 2022 ولی مهلتش تا 2021.