منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی میدان مرکزی شهر Rahovec ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحی میدان مرکزی شهر Rahovec ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۶ آبان ۱۳۹۹

■ مسابقه بین المللی طراحی برای میدان مرکزی شهر Rahovec در قالب پروژه پیشبرد تغییرات شهری در رهووچ از طریق احیای میدان شهر مرکزی برگزار می شود. هدف از این رویداد، ترویج بازآفرینی شهری و توسعه فضاهای عمومی از طریق روشهای فراگیر، شفاف و ابتکاری برنامه ریزی و طراحی شهری می باشد. شهرداری رهووچ در منطقه غربی کشور ، با مساحت ۲۷۵.۸۹ کیلومتر مربع واقع شده است و بر اساس آخرین سرشماری سال ۲۰۱۱ ، این شهر دارای جمعیت ۵۶۲۰۸ نفر می باشد. رهووچ از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است و دارای آب و هوای قاره ای است و به دلیل باغ های انگور و شراب، کشاورزی پیشرفته، میراث فرهنگی و طبیعی غنی شناخته شده است. برگزارکنندگان قصد دارند میدان مرکزی شهر به یک نقطه مرجع برای گردشگری محلی و بین المللی تبدیل شود. شهرداری رهووچ قصد دارد به یک راه حل پایدار برای میدان شهر مرکزی دست یابد، که دسترسی به فضاهای عمومی ایمن و سالم را برای همه شهروندان خود، به ویژه برای زنان، کودکان، افراد مسن و افراد با نیازهای ویژه فراهم کند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی طراحان شهری، معماران و معماران منظر یا متخصصین می توانند بصورت تکی یا گروهی در این رقابت شرکت نمایند.

≡ شرایط آثار:

■ هر شرکت کننده حق ارسال تنها یک اثر را دارد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: ۷۰۰۰ یورو
■ جایزه نفر دوم: ۳۰۰۰ یورو
■ جایزه نفر سوم: ۲۰۰۰ یورو
■ دو جایزه تقدیر: معرفی و گواهی

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی معماری, فراخوان معماری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی داخلی, مسابقه طراحی معماری, مسابقه معماری

دیدگاه ها