منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی کابین تراکتور ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحی کابین تراکتور ۲۰۲۰ منتشر شد.

مهلت: ۸ مهر ۱۳۹۹

■ شرکت های Desall و گروه SDF، از تمامی طراحان دعوت می کنند تا یک طراحی مفهوم جدید برای فضای داخلی کابین راننده تراکتورهای مارک SAME طراحی نمایند. SDF یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان تراکتور ، ماشین های برداشت و موتورهای دیزلی است. این محصولات از طریق SAME،DEUTZ-FAHR ،Lamborghini Trattori ، Hürlimann و Grégoire توزیع می کند. یک ارتباط جدایی ناپذیر بین SAME و دنیای کشاورزی وجود دارد، که این شرکت به مدرن سازی با تراکتورهای خود و سری بی پایان نوآوری های فنی کمک کرده است. هر مدل یک شریک وفادار و خستگی ناپذیر، مدرن، کارآمد، ایمن و قابل اعتماد است. گروه SDF به دنبال مفاهیم خلاقانه ای برای فضای داخلی کابین راننده برای تراکتورها، کاوش در راه حل های سبک با قابلیت ارائه یک تجربه کاربری برتر و زیبایی شناسی برتر ، ضمن رعایت زیبایی شناسی برند SAME و به ویژه با خط محصول Dorado است. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی طراحان از سراسر جهان آزاد است.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ مبلغ ۶۰۰۰ یورو جایزه نقدی برای این رقابت در نظر گرفته شده است.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی خودرو, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی خودرو, مسابقه طراحی صنعتی, مسابقه طراحی محصول

دیدگاه ها