جستجو
فراخوان رقابت بین المللی طراحی A’ DESIGN AWARDS ۲۰۲۱-۲۰۲۲ منتشر شد.

فراخوان رقابت بین المللی طراحی A’ DESIGN AWARDS ۲۰۲۱-۲۰۲۲ منتشر شد.

مهلت: ۹ اسفند ۱۴۰۰

■ مسابقه «طراحی A’ DESIGN» یکی از برجسته ترین رقابت های بین المللی سالیانه در زمینه طراحی می باشد. برای ترویج و شناسایی بهترین آثار طراحی خلاقانه در سراسر جهان، تاسیس شده است. سالیانه پروژه هایی که در نوآوری، تکنولوژی، طراحی و خلاقیت متمرکز می باشند، کاندید جایزه A’ DESIGN می شوند. این مسابقه شامل طیف گسترده ای از فعالیت های خلاقانه به منظور معرفی کارآمدترین طراحان دنیا در زمینه های گوناگون است. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت در این رقابت برای همه طراحان، دانشجویان و شرکت ها از سراسر جهان آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ طرح هایی پذیرفته می شوند که در بازه زمانی ۱۰ سال اخیر طراحی گردیده باشند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است و در صورت انتخاب شدن طرح شما در مرحله اول باید هزینه ای بپردازید.

≡ جوایز:

■ جایزه A’ DESIGN مجموعه ای جامع و نفیس برای برندگان بهترین طراحی ها می باشد. این جایزه شامل لوح تقدیرو گواهی بهترین طراحی بین المللی، دعوت به مهمانی مجلل شبانه در کشور ایتالیا، نمایش مستقیم و غیرمستقیم معرفی پروژه های برگزیده، پوستر A2 پروژه های برگزیده، چاپ سالیانه مجموعه پروژه های برگزیده، اعطای تندیس فلزی به همراه جعبه نفیس، ترجمه پروژه به بیش ار ۲۰ زبان زنده دنیا به منظور دسترسی مخاطبان در اقصی نقاط جهان، مصاحبه اختصاصی با برنده جایزه، چاپ و نشر از طریق مطبوعات، اهدای گواهینامه به منظور استفاده از آرم برگزیده جایزه A’ DESIGN در مکاتبات، تبلیغ و نشر پروژه های برگزیده در نشریات، آگهی و نشر در رسانه های جمعی، قرار گیری در رتبه بندی جهانی طراحی و همچنین دسترسی به بازاریابی جهانی و ابزارهای روبط عمومی.

≡ لینک ها و دانلود ها:

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

5 پاسخ

  1. سلام فکر میکنم زمان مهلت ارسال اشتباه ۹ اسفند اعلام شده با مراجعه به لینک ۱۲ روز دیگه مهلت شرکت تمام میشه

    1. سلام. وقت بخیر. بخش های مختلف، مهلت های مختلف دارن. هر کدوم هم دوره های ثبت نام مختلف که هزینه هاشون کم و زیاده. دوره ثبت نام زودهنگام بوده احتمالا.

  2. سلام
    فراخوان A Design در مورد چه موضوعی هست و در چه زمینه هایی میشه کارکرد ؟ پوستر موشن ، چه حوزه ای؟ مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه