منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی DESITA ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی طراحی DESITA ۲۰۲۱ منتشر شد.

 • مهلت: ۲۲ آذر ۱۳۹۹

■ ششمین دوره رقابت بین المللی طراحی DESITA با هدف راه کارهای جدید در ایجاد نوآوری و ارزش افزوده در بخش های جلاتو و پیتزا با تمرکز بر تجربه مشتریان و گردانندگان صنعت و توسعه دامنه تحقیق خود بر روی انواع کالا و خدمات برگزار می شود. برگزار کنندگان از طراحان می خواهند تا تجربیات اپراتورهای صنعت و مشتریان در بخش بستنی جلاتو و پیتزا را از نگاهی دیگر بررسی کرده و شکاف موجود بین صنایع غذایی و دنیای طراحی را از بین ببرند. جلاتو و پیتزا دو نمونه قابل توجه از دانش تجربی و سنتی ایتالیا در بخش مواد غذایی به شمار می روند. کسب و کارهای جدید و چالش های نوظهور جهانی ، فرصت بزرگی برای رشد و تحکیم این تجارت است. این رقابت در دو گروه GELATO EXPERIENCE و PIZZA EXPERIENCE برگزار می شود که برای برندگان در هر گروه جایزه جداگانه ای در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ از تمامی طراحان و خلاقان بالای ۱۸ سال از هر ملیتی دعوت می شود تا در این رویداد شرکت نمایند.

≡ بخش های رقابت امسال:

■ تجهیزات و بسته بندی: طراحی یا باز طراحی تجهیزات، اشیا، لوازم جانبی، بسته بندی، مصرف مواد غذایی و غیره که می تواند در بهبود کارایی، آماده سازی غذا و یا رضایت مندی از نقطه نظر ارائه خدمت یا دیدگاه مشتری موثر واقع شود.
■ تعامل: طراحی یا باز طراحی تجهیزات، برنامه های الکترونیکی، دستگاه های دیجیتال و غیره که می تواند در بهبود تهیه مواد غذایی یا رضایت مندی از نقطه نظر ارائه خدمت یا دیدگاه مشتری موثر واقع شود.
■ خدمات توزیع: طراحی یا باز طراحی راهکارهای موثر در حمل و نقل، نگهداری و توزیع مواد غذایی که می تواند در بهبود رضایت مندی از نقطه نظر ارائه خدمت یا دیدگاه مشتری موثر واقع شود.

≡ شرایط آثار:

■ برای هر گروه می توانید یک یا چند پروژه ارائه دهید.
■ شما باید از شیوه های نوآورانه و خلاق و راهکارهای پایدار که پیش شرط ارزیابی تمامی پروژه ها است نیز در طرح خود استفاده نمایید.
■ ارائه شرح مفصلی از پروژه (حداکثر ۲۰۰۰ کاراکتر)
■ طرح ها می بایست دارای ۹۶۰* ۷۲۰ پیکسل با فرمتjpg ،gif ،png، رنگ RGB باشند.
■ افراد می بایست تصاویر با وضوح بیش از (۱۵۰ppi)، فایلهای PDF، نقشه های فنی و سایر موارد را می توانید در قالب zip (حداکثرMB ۱۰۰) در صفحه آپلوود ضمیمه نمایند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه برنده : GELATOمبلغ ۳۵۰۰ یورو
■ جایزه برنده در :PIZZA مبلغ۳۵۰۰ یورو
■ انتشار پروژه برنده در کانال های رسانه ای DESITA و Partners
■ اجرای پروژه با توجه به اظهار نظر و ارزیابی مشتری

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ایده, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی بسته بندی, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان طراحی محصول, فراخوان هنری, مسابقه ایده, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی بسته بندی, مسابقه طراحی صنعتی, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه طراحی محصول, مسابقه هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: آذر 25, 1399 15:53

  زهرا

  سلام. خسته نباشید. نام اعضای گروه کجا باید قید بشه؟
  • ارسال شده: آذر 25, 1399 22:27

   فستیوارت

   سلام. به سایت برگزارکنندگان مراجعه کنید و فرآیند رو بررسی کنید. می تونید از خدمات دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت هم استفاده کنید.
 • ارسال شده: آذر 2, 1399 18:47

  ابراهیم

  سلام ببخشید یه سوال داشتم ایا بعد از برنده شدن ثبت اختراع طرح بین الملل می شود
  • ارسال شده: آذر 2, 1399 20:26

   فراخوان

   سلام. وقت شما بخیر. با برگزارکنندگان اصلی تماس بگیرید.