منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی Longevity مرکز استنفورد ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحی Longevityمرکز استنفورد ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۰ آذر ۱۳۹۹

■ در سال جاری، از دانش آموزان دعوت می شود تا راه حلی برای آینده پس از بیماری همه‌گیر کوید ۱۹، ارائه نمایند و با در نظر داشتن تأثیر این راه حل ها بر روی افراد در تمام طول زندگی، و هم چگونگی طراحی برای روش هایی که در دسترس همه باشد راه حل هایی برای آینده طراحی نمایند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت در این مسابقه برای تمامی دانشجویان بصورت تیمی(حداکثر ۵ عضو) امکان پذیر است و هر تیم می بایست حداقل یک دانشجو تمام وقت از یکی از دانشگاه های معتبر آموزش عالی را دارا باشد. شامل افراد غیر دانشجو نیز باشد.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ « طراحی ورژن بعدی جهان ما»

≡ شرایط آثار:

■ طراحی می تواند شامل راه حل های دسترسی از راه دور یا مجازی باشند. اما از شرکت کنندگان درخواست می شود که به طور گسترده تری فکر کنند.
■ طرح ها می توانند در زمینه های (کار از راه دور و ارتباطات جامعه محلی، دسترسی به آموزش با کیفیت برای افراد در هر سنی، اداره عادلانه مراقبت های بهداشتی با منابع محدود، ارتباط نسل ها بدون در نظر گرفتن فاصله فیزیکی، حفظ سلامتی و تناسب اندام بدون رفتن به ورزشگاه و کاهش تأثیر ما بر محیط زیست) باشند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۱۰,۰۰۰ دلار جایزه نقدی دریافت خواهد کرد.
■ جایزه نفر دوم: مبلغ ۵۰۰۰ دلار
■ جایزه نفر سوم: مبلغ ۲۰۰۰ دلار
■ فینالیست ها مبلغ هزار دلار برای تولید نمونه سازی و ارائه و هزینه سفر و هزینه هتل برای هر تیم برای حضور در فینال در دانشگاه استنفورد برای ارائه ایده خود دریافت خواهند کرد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان دانش آموزی, فراخوان دانشجویی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی داخلی, فراخوان طراحی معماری, فراخوان معماری, مسابقه دانشجویی, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی داخلی, مسابقه طراحی معماری, مسابقه معماری

دیدگاه ها