منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحی Polestar ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی طراحی Polestar ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۹ تیر ۱۴۰۰

■ رویداد Polestar یک مسابقه طراحی جدید و منحصر به فرد را با هدف الهام بخشیدن و ارتقاء خلاقیت راه اندازی کرده است. و از متقاضیان می خواهد تا نوع جدیدی از وسیله نقلیه را طراحی کنند که مرزهای تخیل را بدون ورود به عرصه های خیالی امتداد دهد، این طراحی با نگاه به ۲۰ سال آینده، بیان میکند یک ماشین میتواند چیز دیگری باشد. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای همه طراحان حرفه ای و دانشجویی بالای ۱۸ سال در سراسر جهان آزاد است.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ طرح های برنده با کمک Polestar به عنوان یک مدل ۵/۱ در یک نمایشگاه طراحی Polestar بعدا در سال نمایش داده می شود. برندگان همچنین یک رایانه و تبلت به همراه یک جایزه دریافت می کنند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی, فراخوان طراحی خودرو, فراخوان طراحی صنعتی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی, مسابقه طراحی خودرو, مسابقه طراحی صنعتی, مسابقه طراحی محصول, مسابقه هنری

دیدگاه ها