منو

فراخوان رقابت بین المللی طراحیZEPTER ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی طراحیZEPTER ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۰ آبان ۱۳۹۹

■ این مسابقه توسط Zepter International برگزار می شود. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ از تمامی طراحان دکوراسیون در سراسر جهان دعوت می شود تا در این رویداد شرکت نمایند.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ « طراحی برای دکوراسیون دیواری در نمای بیرونی ساختمان، به ابعاد ۶۲۹ سانتی متر طول ۶۹۷ سانتی متر عرض، به عنوان بخشی از مجموعه موزه بنیاد Zepter است .»

≡ شرایط آثار:

■ شرکت کنندگان می بایست یک راه حل بصری که یک راه‌حل فنی عملی ممکن را در گستره وسیعی از مواد مقاوم، بادوام و ضد آب ارائه دهند.
■ هیچ محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.
■ طرح های ارسالی باید به صورت خلاقیت های سه بعدی ارائه شده در یکی از روش های مرسوم مانند نقاشی، عکاسی، فوتومونتاژ، شبیه سازی دیجیتالی یا موارد مشابه، همراه با توضیحات مناسب انجام شوند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۱۰,۰۰۰ یورو
■ جایزه نفر دوم: محصولات Zepter به ارزش ۴۰۰۰ یورو
■ جایزه نفر سوم: محصولات Zepter به ارزش ۳۰۰۰ یورو

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ایده, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی, فراخوان طراحی داخلی, فراخوان معماری, فراخوان نقاشی, فراخوان نقاشی دیواری, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی, مسابقه طراحی داخلی, مسابقه معماری, مسابقه نقاشی, مسابقه نقاشی دیواری

دیدگاه ها