منو

فراخوان رقابت بین المللی عکاسی حیات وحش لاکپشت طلایی Golden Turtle ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی عکاسی حیات وحش لاکپشت طلایی Golden Turtle ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

■ این مسابقه بخشی از جشنواره لاک پشت طلایی در روسیه است که توسط موسسه خیریه MY EQUATOR برگزار می شود. این جشنواره بزرگترین رویداد فرهنگی و زیست محیطی بین المللی در روسیه است که به تجلیل از زیبایی های حیات وحش اختصاص دارد. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد از سراسر جهان آزاد است.

≡ بخش های رقابت امسال:

■ عکاسی: (حیوانات در زیستگاه شان، پرتره حیوانات، رفتار حیوانات، میکروکوزم، دنیای زیر آب، تصویر و هنر در طبیعت، منظره نگاری، جادوی گیاهان، انسان و طبیعت، روسیه احیا شده، تکنولوژی جدید در عکاسی از طبیعت، طبیعت از نگاه نوجوانان، طبیعت از نگاه کودکان)
■ اکوپوستر: (مشکلات زیست محیطی، حفظ حیات وحش)
■ هنر: (پرتره حیوانات، حیوانات در حیات وحش)

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ عکس: برنده کلی جایزه نقدی ۲۰۰۰ دلار آمریکا دریافت می کند و به برنده هر رده یک جایزه نقدی ۱۰۰۰ دلار آمریکا تعلق می گیرد.
■ اکوپوستر: به برنده هر رده، جایزه نقدی ۱۰۰۰ دلار آمریکا تعلق می گیرد.
■ هنر: به برنده هر رده، جایزه نقدی ۱۰۰۰ دلار آمریکا تعلق می گیرد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان عکاسی, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه عکاسی, مسابقه هنری, نمایشگاه عکاسی

دیدگاه ها