منو

فراخوان رقابت بین المللی عکاسی شادی در حرکت ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی عکاسی شادی در حرکت Happiness ONTHEMOVE ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

■ رقابت شادی در حرکت ایتالیا Happiness ONTHEMOVE Award یک مسابقه بین المللی عکاسی است که توسط جشنواره Cortona On The Move در Cortona ، ایتالیا برگزار می شود. موضوع رقابت امسال(ما انسان هستیم) باید از طریق دیدگاه، خلاقیت و حساسیت شخصی تفسیر شود و در پیچیدگی های آن توسعه یابد. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ ما انسان هستیم. روایتی جمعی از وجود ما به عنوان انسان که در آن به اشتراک گذاشتن احساسات از طریق تصاویر نقش اصلی را بازی می کند. در سال ۲۰۲۱ ، بر اساس صمیمیت، امید و چشم اندازهای آینده، خوشبختی معنای خاصی پیدا می کند.

≡ شرایط آثار:

■ شما می توانید حداقل ۸ و حداکثر ۱۵ عکس ارسال کنید.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ مبلغ ۱۰ یورو

≡ جوایز:

■ برنده ۳.۰۰۰ یورو دریافت می کند. علاوه بر این ، پروژه برنده در روزهای افتتاحیه Cortona On The Move ۲۰۲۱ نمایش داده می شود.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان عکاسی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی, مسابقه عکس, مسابقه غیر رایگان, مسابقه هنری, نمایشگاه عکاسی

دیدگاه ها