منو

فراخوان رقابت بین المللی عکاسی مفهومی The CONCEPTUAL effect ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی عکاسی مفهومی The CONCEPTUAL effect ۲۰۲۰ منتشر شد.

 • مهلت: ۱۰ مهر ۱۳۹۹

■ عکاسی مفهومی، نوعی عکاسی است که یک ایده را به تصویر می کشد. مفهوم مورد نظر هم از پیش تصور شده است و هم در صورت موفق بودن عکاس، در تصویر کامل قابل درک است. بنابراین این عکس ها برای تجسم یک مفهوم از پیش تعیین شده تولید می شوند. عکاسی مفهومی بطور کلی درباره ایده ها، نمادها و مضامین است. این بهترین راه برای ابراز خود و استفاده حداکثری از آزادی خلاقانه شماست. عکاسی مفهومی در تلاش است تا پیامی را به بیننده منتقل کند. این پیام ممکن است یک بیانیه سیاسی، یک تفسیر اجتماعی یا به تصویر کشیدن یک ایده روانشناختی در مورد مردم، روابط و احساسات باشد. حالات ذهن و تجربیات ذهنی انسانی برای نشان دادن مفهوم تصویر بصری، معولا چالش برانگیزتر هستند. آنها غالباً لطیف، گریزان و نامحسوس اند. بنابراین برگزارکنندگان به دنبال این هستند که ایده ها، احساسات و تخیل شما را ببینند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای هنرمندان حرفه ای و آماتور بالای ۱۸ سال از سراسر جهان آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۵ اثر ارسال نماید.
■ آثار باید دارای فرمت JPEG یا JPG، رزولوشن ۷۲ dpi، حداکثر ۲ مگابایت، در طولانی ترین ضلع بین ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ پیکسل و بدون واتر مارک باشند.
■ آثار بر اساس خلاقیت، توانایی تکنیکی، اصالت، ارتباط با موضوع و ترکیب بندی ارزیابی خواهند شد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ مبلغ ۵ یورو

≡ جوایز:

■ تمام آثار برگزیده به صورت آنلاین به نمایش گذاشته می شوند و در آلبوم CONCEPTUAL منتشر می شوند. همچنین همه عکاسان پذیرفته شده دیپلم آنلاین دریافت می کنند.
■ بهترین اثر در صفحه اصلی گالری به نمایش گذاشته شده و پوستر نمایشگاه و روی جلد آلبوم نمایشگاه CONCEPTUAL خواهد بود.
■ بهترین عکاس به عنوان هنرمند گالری معرفی می شود و آلبوم نمایشگاه و دیپلم مسابقه را دریافت می کند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان عکاسی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی, مسابقه غیر رایگان, مسابقه هنری, نمایشگاه عکاسی

دیدگاه ها

 • ارسال شده: مرداد ۴, ۱۳۹۹ ۰۱:۱۰

  Nasim

  سلام وقت بخیر من میخوام شرکت کنم تو این مسابقه ولی نمیدونم چطوری. امکان داره خود سایت فستیوارت برای شرکت کننده ها اینکارو انجام بده؟
  • ارسال شده: مرداد ۴, ۱۳۹۹ ۰۴:۱۴

   فراخوان

   سلام. وقت شما بخیر. بله. از طریق دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی اقدام کنید.