منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت بین المللی قصه گویی معماری Fairy Tales ۲۰۱۹

فراخوان رقابت بین المللی قصه گویی معماری Fairy Tales ۲۰۱۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۴ دی ۱۳۹۷

■ رقابت داستان های افسانه ای ۲۰۱۹، توسط بلنک اسپیس برگزار می شود. این رقابت، در طول پنج سال گذشته، تخیل هزاران شرکت‌کننده از سراسر جهان را به خود جلب کرده‌است. امروزه، این رقابت برای الهام بخشیدن به طراحان در زمانی است که جهان برای تمایز واقعیت از داستان تلاش می‌کند. در حقیقت، داستان‌سرایی ممکن است قدرتمندترین ابزار برای باز کردن حقایق جهانی و کشف دوباره آن چه اهمیت دارد باشد. Francesca Giuliani بنیانگذار بلنک اسپیس، می گوید: بهترین آثاری که در طول این سالها دریافت کرده ایم نه تنها به صورت بصری چشم نوازند و در طراحیشان بدیع اند، بلکه از طریق برانگیختن احساسات جهانی به ما الهام می بخشند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ از تمامی معماران، طراحان، نویسندگان، هنرمندان، تصویرگران، دانشجویان، و خلاقان سراسر جهان دعوت می‌شود تا داستان‌های افسانه‌ای معماری منحصر به فرد خود را ارائه دهند.

≡ شرایط آثار:

■ افراد باید یک اثر که شامل یک داستان همراه با ۵ تصویر که به بهترین نحو می باشد را ارائه نمایند.

≡ هزینه ثبت نام:

■ از ۶۰ دلار شروع می شود.

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۲۵۰۰ دلار
■ جایزه نفر دوم: ۱۵۰۰ دلار
■ جایزه نفر سوم: ۷۵۰ دلار

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان بین المللی, فراخوان تصویرسازی, فراخوان شعر و متن ادبی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان نقاشی و طراحی, فراخوان هنری

دیدگاه ها