منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت بین المللی معماری اتحادیه طراحی شمالی ۲۰۱۹

فراخوان رقابت بین المللی معماری اتحادیه طراحی شمالی ۲۰۱۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

■ هنگامی که ما وارد عصر اطلاعات می شویم، علم و فناوری پیشرفت انقلابی را در زندگی روزمره و شیوه کار ما ایجاد می کند. با تغییر چشمگیر سبک زندگی و تمرکز مجدد شهری، طرح های ساختمانی انعطاف پذیر برای الهام بخشیدن به افراد در دسترس آن ها قرار می گیرند. بنابراین، نوآوری، یکپارچگی و منافع متقابل به نقاط کلیدی این مراکز صنعتی تبدیل می شوند.
■بدون شک، متخصصان طراحی یکی از گروه هایی هستند که خواستار استفاده از ادراک سه بعدی هستند. طراحان فرصت های بیشتری را برای فضا ایجاد می کنند و بعد از مرور اطلاعات و یکپارچه سازی، آن ها را به طور منطقی درک می کنند. در چنین شرایطی محیط کار طراحان و الزامات زنجیره های صنعتی به عنوان نمونه اولیه در میان تمام صنایع به کار گرفته خواهند شد که نشان دهنده احتمالات نا محدودی هستند که با همه صنایع متفاوت هستند.
■ در آینده نزدیک، NDU نسل جدیدی از استعدادهای طراحی جامع را با نفوذ بین المللی و زیرکی استراتژیک معرفی خواهد کرد و سپس دفاتر مرکزی و ساختمان‌های اداری به موانعی برای طراحی فکر تبدیل می‌شوند. سازگاری مهم ترین ویژگی در صنعت طراحی است در عین حال، مکانیزم هم‌کاری کامل، تطابق کامل بین زنجیره‌های صنعت، امکانات بی‌پایان گسترش صنعت، تعامل قوی، و اطلاعات فوری پخش نیز نقش‌های مهمی در طراحی فضای مدرن برای برآورده کردن نیازهای مردم ایفا می‌کند.
■ یک فضای خاص می‌تواند به عنوان یک گالری، یک تالار سخنرانی و یا دفتر کار بسته به دوره و کاربران مختلف کار کند. در این حالت فضای عمومی مانند اتاق‌های جلسه، اتاق‌های مهمان و کتابخانه‌ها را می توان به روش‌های مختلفی تقسیم کرد که می‌تواند هزینه‌های شخصی را به حداقل برساند و بازده بهره‌برداری را دو برابر کند. علاوه بر آن، مردم بهره‌وری کاری خود را وقتی که اطلاعات را از طریق تعامل بیشتر به اشتراک بگذارند، بهبود خواهند داد.
■ اتحادیه طراحی شمالی قصد دارد ساختمانی را برای تحقیقات طراحی در پارک صنعتی به منظور ترویج محیط نوآوری خود در منطقه ایجاد کند. تا سال ۲۰۲۰، اتحادیه طراحی شمالی یکی از تاثیرگذارترین اتحادیه‌های نمایشی خواهد بود که صنایع طراحی را جمع‌آوری می‌کند. و منطقه Hexi the منطقه نمایشی ملی خواهد بود که دارای قابلیت، پایداری و صمیمیت در شمال چین است.
■ بنابراین، مرکز آینده برای صنعت طراحی چه خواهد بود؟ چگونه می‌تواند نیازهای خود را برآورده کند؟ وقتی وارد عصر اطلاعات آینده می‌شویم، سبک، فضا و نظم فضایی این ستاد چه هستند؟

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای همه آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ طرح باید در ۴ صفحه A۲ به شکل عمودی(هرکدام حداکثر ۲۰مگابایت) باشد.

≡ هزینه ثبت نام:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ RMB
■ برای دو برنده مبلغ ۸۰۰۰ RMB
■ برای ۶ برنده مبلغ ۲۰,۰۰۰ RMB
■ و یک برنده به انتخاب مردم: مبلغ ۲۰,۰۰۰ RMB
■ علاوه بر این به برندگان جوایز دیگری نیز اهدا خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

■ برای ورود به سایت اصلی مسابقه «اینجا کلیک کنید».

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان معماری, فراخوان هنری

دیدگاه ها