منو

فراخوان رقابت بین المللی معماری بازسازی کلیسای Grottole Matera ۲۰۲۱

فراخوان رقابت بین المللی معماری بازسازی کلیسای Grottole Matera ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۲ اسفند ۱۳۹۹

■ کلیسای Chiesa Diruta یک کلیسای کاتولیک است که در قرن ۱۵ به منظور میزبانی از جامعه محلی روحانیون و تبدیل شدن به یکی از مهمترین کلیساهای اسقف اعظم در Grottole (MT) ساخته شده است. و در طول تاریخ خسارات زیادی به دلیل زلزله، آتش سوزی و مسائل ساختمانی به این بنا وارد شد. این مسابقه با هدف بازسازی و استفاده مجدد این بنای تاریخی، بامشارکتWonder Grottole ،ArchDaily ،KooZA /rch ،Graphisoft و با حمایت رسمی شهرداری Grottole (ماترا)، FAI Basilicata، جشنواره فیلم هنری Matera ،ANCI Basilicata ،Associazione Borghi Autentici d’Italia برگزار می شود. آیا می توان یکی از مهمترین بناهای مذهبی جنوب ایتالیا را دوباره زنده کرد؟پاسخ این سوال در دست معماران، مهندسان و دانشجویانی است که در این مسابقه شرکت می کنند. از شرکت کنندگان خواسته شده تا این محل را تغییر شکل دهند و خرابه را به یک سالن کنسرت تبدیل نمایند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد آزاد است.

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۲۵۰۰ یورو
■ جایزه نفر دوم: مبلغ ۱۰۰۰ یورو
■ جایزه نفر سوم: مبلغ ۵۰۰ یورو

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی داخلی, فراخوان طراحی معماری, فراخوان غیر رایگان, فراخوان معماری, مسابقه طراحی داخلی, مسابقه طراحی معماری, مسابقه غیر رایگان, مسابقه معماری

دیدگاه ها