جستجو
Karin Dom Building – International Architecture Competition

فراخوان رقابت بین المللی معماری Karin Dom ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

■ این رقابت بین المللی معماری توسط بنیاد Karin Dom با حمایت بنیادهای VELUX، شهرداری وارنا، Chamber of Architects و اتحادیه معماران بلغارستان برگزار می شود. هدف از این مسابقه، یافتن الهام بخش ترین، خلاقانه ترین و در عین حال کاربردی و مناسب ترین پروژه برای ساختمان جدید است که به عنوان الگویی برای ارائه خدمات به کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها است و شامل یک مرکز آموزشی خواهد بود.
■ بلغارستان کشوری در جنوب شرقی اروپا است که در حال توسعه آموزش همگام و خدمات پیشگیری و درمان سریع برای کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها است. یکی از سازمان های غیردولتی پیشرو، که به طور فعال در این روند شرکت می کند، Karin Dom است. از نخستین سازمان هایی در بلغارستان که جایگزین الگوی نهادها برای خدمات و مراقبت از کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها شده Karin Dom است. این کار در سال ۱۹۹۴ توسط دیپلمات ایوان استنسیوف تأسیس شد، که اهدا کنندگان و متخصصان را جذب و الهام بخشید تا ثابت کند که فرزندان (غیرقابل آموزش) وجود ندارند. در حال حاضر، Karin Dom بیش از ۳۰۰ کودک و خانواده را پشتیبانی می کند و بالغ بر ۱۲۰۰ متخصص و والدین را در سال آموزش می دهد. تمامی این فعالیت ها در یک ساختمان قدیمی انجام می شود که پاسخگوی نیاز سازمان برای توسعه نیست.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی معماران سراسر دنیا که مایل به کار هستند و به پروژه های اجتماعی علاقه مند هستند می توانند در این رقابت شرکت نمایند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ ۱۰,۰۰۰ یورو به سه طرح برتر اهدا می شود.

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۵۰۰۰ یورو و انتشار اثر
■ جایزه نفر دوم: مبلغ ۳۰۰۰ یورو و انتشار اثر
■ جایزه نفر سوم: مبلغ ۲۰۰۰ یورو و انتشار اثر
■ از شرکت کننده ای که مقام اول را بدست آورده است دعوت می شود تا برای توسعه یک پروژه سرمایه گذاری فنی و کاری و نظارت نویسنده برای ساختمان جدید به ارزش ۱۰۰,۰۰۰ یورو امضا کنند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

وبسایت اصلی مسابقه

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه