منو

فراخوان رقابت بین المللی معماری Karin Dom ۲۰۲۰

فراخوان رقابت بین المللی معماری Karin Dom ۲۰۲۰ منتشر شد.

 • مهلت: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

■ این رقابت بین المللی معماری توسط بنیاد Karin Dom با حمایت بنیادهای VELUX، شهرداری وارنا، Chamber of Architects و اتحادیه معماران بلغارستان برگزار می شود. هدف از این مسابقه، یافتن الهام بخش ترین، خلاقانه ترین و در عین حال کاربردی و مناسب ترین پروژه برای ساختمان جدید است که به عنوان الگویی برای ارائه خدمات به کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها است و شامل یک مرکز آموزشی خواهد بود.
■ بلغارستان کشوری در جنوب شرقی اروپا است که در حال توسعه آموزش همگام و خدمات پیشگیری و درمان سریع برای کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها است. یکی از سازمان های غیردولتی پیشرو، که به طور فعال در این روند شرکت می کند، Karin Dom است. از نخستین سازمان هایی در بلغارستان که جایگزین الگوی نهادها برای خدمات و مراقبت از کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها شده Karin Dom است. این کار در سال ۱۹۹۴ توسط دیپلمات ایوان استنسیوف تأسیس شد، که اهدا کنندگان و متخصصان را جذب و الهام بخشید تا ثابت کند که فرزندان (غیرقابل آموزش) وجود ندارند. در حال حاضر، Karin Dom بیش از ۳۰۰ کودک و خانواده را پشتیبانی می کند و بالغ بر ۱۲۰۰ متخصص و والدین را در سال آموزش می دهد. تمامی این فعالیت ها در یک ساختمان قدیمی انجام می شود که پاسخگوی نیاز سازمان برای توسعه نیست.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی معماران سراسر دنیا که مایل به کار هستند و به پروژه های اجتماعی علاقه مند هستند می توانند در این رقابت شرکت نمایند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ ۱۰,۰۰۰ یورو به سه طرح برتر اهدا می شود.

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۵۰۰۰ یورو و انتشار اثر
■ جایزه نفر دوم: مبلغ ۳۰۰۰ یورو و انتشار اثر
■ جایزه نفر سوم: مبلغ ۲۰۰۰ یورو و انتشار اثر
■ از شرکت کننده ای که مقام اول را بدست آورده است دعوت می شود تا برای توسعه یک پروژه سرمایه گذاری فنی و کاری و نظارت نویسنده برای ساختمان جدید به ارزش ۱۰۰,۰۰۰ یورو امضا کنند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

وبسایت اصلی مسابقه

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی معماری, فراخوان معماری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: آذر ۱۸, ۱۳۹۸ ۱۵:۲۲

  فاطمه شریف فرد

  سلام. وقتتون به خیر. هنوز هم میشه ثبت نام و شرکت کرد؟
  • ارسال شده: آذر ۲۱, ۱۳۹۸ ۲۱:۴۶

   فراخوان

   سلام. تاریخ ثبت نام ذکر شده. برای جزئیات بیشتر به لینک اصلی مراجعه کنید.