جستجو
پوستر فراخوان رقابت بین المللی معماری Micro Housing ۲۰۲۲

فراخوان رقابت بین المللی معماری Micro Housing ۲۰۲۲ منتشر شد.

  • مهلت: ثبت نام عادی: ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • ثبت نام دیرهنگام: ۱۰ اردیبهشت تا ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

■ رقابت بین المللی معماری Micro Housing از ایده های مرتبط با آپارتمان ها و خانه های میکرو حمایت می کند. شرکت کنندگان باید یک نمونه اولیه از یک واحد مسکونی کوچک را طراحی کنند که منعکس کننده نیازهای شخصی و فرهنگ جامعه مسکونی انتخاب شده باشد.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی معماران، دانشجویان، مهندسان، طراحان محصول، متفکران، شرکت ها، سازمان ها و تمامی علاقمندان آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ جهان در حال حاضر جهت تأمین مسکن کافی با افزایش مناطق شهری پرجمعیت همراه با کمبود منابع اراضی برای آحاد مردم مواجه است. الگوهای مهاجرت به مناطق شهری برای فرصت های شغلی بهتر، استاندارد زندگی بالاترو فرصت های تحصیلی منجر به افزایش جمعیت در مناطق شهری می شوند.این پدیده باعث شکل گیری جنبش جدیدی بنام مسکن سازی میکرو شده است. جنبشی که از ایده زندگی ساده اما مبتکرانه ای در سناریوی شهری برخوردار است. هدف این خانه ها تشویق به نوآوری در ایجاد حداکثر فضای کاربردی در حداقل فضای ممکن است که بدین ترتیب تعریف جدیدی از مفهوم پایداری در خانه های شهری شکل می گیرد.

≡ شرایط آثار:

■ شرکت کنندگان باید واحد مسکونی میکرو طراحی کنند که پاسخگوی نیازهای فردی و فرهنگ جامعه مسکونی مورد نظر آنها باشد. یکپارچه سازی مناسب واحدهای مسکونی میکرو باید در بافت شهری انجام شود.
■ شرکت کنندگان باید در طراحی این مجتمع ۱۰۰ نفر را برای سکونت نظر گرفته و سایت مرتبط با موضوع را در بافت شهری انتخاب کنند . طرح ارسالی باید در جهت ارتقای استاندارد زندگی ساکنان بوده و در عین کاربردی بودن فضا ، از نظر زیبا شناسی نیز چشمگیر و جذاب باشد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ ثبت نام عادی: ۱۰۰ دلار + ۱۸٪ مالیات
■ ثبت نام متاخرین: ۱۲۵ دلار + ۱۸٪ مالیات

≡ جوایز:

■ در مجموع ۱۰,۰۰۰ دلار به سه پروژه برتر تعلق می گیرد.
■ نفر اول : ۵۰۰۰ دلار
■ نفر دوم : ۲۵۰۰ دلار
■ نفر سوم : ۱۵۰۰ دلار

≡ لینک ها و دانلود ها:

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه