منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت بین المللی IF Design 2019

فراخوان رقابت بین المللی IF Design 2019 منتشر شد.

  • مهلت: ۲۷ مهر ۱۳۹۷

■ جایزه طراحی IF,یکی از برترین رقابت های طراحی جهان است. و ۶۵ سال است که طراحان و سازندگان برای برنده شدن نشان معروف بین المللی IF تلاش می کنند. این جایزه، یک نشان و مهر کیفیت برای طراحی استثنایی و خدمات برجسته کاربران است و نمادی است که آنها می توانند به آن اعتماد کنند‌.
■ این رویداد هر ساله تعدادی از شخصیت های معروف بین المللی را از حوزه های مختلف طراحی، تجارت و آموزش دعوت می کند تا در جلسه داوری سه روزه شرکت نمایند. هر اثر شرکت کننده به طور کامل مورد تحلیل و از همه مهم تر مورد بحث قرار می گیرد و بر اساس معیارهای مشخص ارزیابی می شود.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ در سراسر جهان تولید کنندگان، برنامه ریزان، طراحان، کارآفرینان، معماران، سازمان ها، سازندگان و ارائه دهندگان خدمات ارتباطی واجد شرایط شرکت در این رقابت هستند.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ محصول
■ بسته بندی
■ ارتباط
■ معماری داخلی
■ مفهوم حرفه ای
■ طراحی خدمات UX
■ معماری

≡ هزینه ثبت نام:

■ هزینه های ثبت نام از ۲۵۰ یورو (تقریبا ۲۹۲دلار) آغاز می شود.

≡ جوایز:

■ رویداد IF با یک بسته خدماتی منحصر به فرد از برندگان جایزه حمایت می کند. به عنوان مثال: نمایشگاه های بین المللی، برنامه طراحیIF و برنامه راهنمای طراحی جهانی IF در آینده‌.
■ مراسم اهدای جوایز در ۱۵مارس ۲۰۱۹ در مونیخ آلمان برگزار خواهد شد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی محصول, فراخوان غیر رایگان, فراخوان گرافیک, فراخوان معماری و طراحی داخلی, فراخوان هنری

دیدگاه ها