منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت بین المللی SOS Call For Ideas ۲۰۱۹

فراخوان رقابت بین المللی SOS Call For Ideas ۲۰۱۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۴ مهر ۱۳۹۸

■ این رقابت توسط مدرسه ی پایداری SOS و معماران Mario Cucinella-MCA در جهت دریافت ایده ها به مناسبت روز سیر تکاملی تفکر پایدار برگزار می شود. این رویداد به تشویق ذهن های جوان و درخشانی می پردازد که در تلاش هستند به چالش های آینده مانند (آب، گونه های شهری، پلاستیک، فن آوری های دیجیتال) پاسخ های خلاقانه بدهند. این رویداد فرصتی است برای شرکت کنندگان تا ایده های خود را به شرکت هایی که “رهبر بخش پایداری” هستند معرفی کنند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی افراد جوان (زیر ۳۰ سال)، فارغ التحصیلان از هر رشته و دانشجویانی که (تا ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰ فارغ التحصیل می شود) می توانند در این رقابت شرکت کنند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ ایده ها و مفاهیم برندگان در فلورانس و همچنین در The Wall به نمایش گذاشته خواهد شد. همچنین بورس تحصیلی کاملی برای SOS (۲۰۲۰-۲۰۲۱) داده می شود.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تصویرسازی, فراخوان چاپ دستی, فراخوان دیجیتال آرت, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان کارتون و کاریکاتور, فراخوان مجسمه و حجم, فراخوان موسیقی, فراخوان نقاشی, فراخوان هنرهای تجسمی, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی, هنرهای معاصر

دیدگاه ها