فراخوان رقابت تصویرسازی مجله فوتبال Tschutti heftli سوئیس ۲۰۲۲

فراخوان رقابت تصویرسازی مجله فوتبال Tschutti heftli سوئیس ۲۰۲۲ منتشر شد.

  • مهلت: ۸ مهر ۱۴۰۰

■ مجله فوتبال سوئیس Tschutti heftli میزبان یک مسابقه تصویرسازی برای آلبوم فوتبال خود در سال ۲۰۲۲ است و از همه تصویرگران دعوت می کند تا با بهترین آثار خود مشارکت داشته باشند، و پرتره ای از آدا هگربرگ، یکی از فوتبالیست های بزرگ اروپا را طراحی کنند. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی پورتفولیو + گرافیک فستیوارت» برای تهیه پورتفولیوی حرفه‌ای و «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد از سراسر جهان آزاد ات.

≡ شرایط آثار:

■ شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به صورت دو بعدی یا سه بعدی، رنگی یا تک رنگ، دیجیتال یا آنالوگ، نقاشی شده، کلاژ یا طراحی شده، و بطور کلی به بهترین روشی که می توانند به این موضوع بپردازند، ارسال نمایند.
■ آثار باید به صورت فایل PDF یا JPG و حداقل در ابعاد A۴ با رزولوشن ۳۰۰dpi ارسال شوند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ برندگان امتیاز طراحی یکی از تیم های سال ۲۰۲۲ جام جهانی را برای مجموعه آلبوم افسانه ای نشریه خواهند داشت. انتشار این آلبوم در سویس، آلمان و بیشتر کشورهای اروپایی به شما سکوی پرش بزرگی برای معرفی آثار خودتان به مخاطبان بسیاری را می دهد.
■ تعداد ۱۱ پرتره برگزیده که توسط هیئت داوران و با هدایت تیم نشریه tschutti heftli انتخاب می شوند در آلبوم برگزیده قرار می گیرند.
■ بعلاوه، شرکت کنندگان برگزیده یک آلبوم کامل به همراه همه استیکرها و بعلاوه پکیج استثنایی کامل از هدایای tschutti heftli را دریافت می کنند.

≡ لینک ها و دانلود ها:

فقط به آفرینش اثر فکر کنید؛

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می دهد!

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب مهم این صفحه