جستجو

فراخوان رقابت تصویرسازی مجله فوتبال Tschutti heftli سوئیس سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

■ مهلت: ۹ شهریور ۱۳۹۶ ■

نشریه فوتبالی سویسی tschutti heftli با هدف ایجاد یک آلبوم با ارزش از تیم های فوتبال شرکت کننده در مسابقه جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال که در روسیه برگزار می شود، فراخوان دریافت اثر هنری در قالب پرتره فوتبالیست ها را منتشر کرده است. این رقابت دارای دو بخش «اصلی» و «کودک و نوجوان» است و شرکت در آن برای همه هنرمندان جهان آزاد است. جوایز این رقابت شامل هدایای نقدی و غیر نقدی و همچنین انتشار آثار در یک آلبوم هنری و شرکت در سود حاصل از فروش آن است. این آلبوم در اروپا پخش می شود و می تواند سکوی معرفی خوب و معتبری برای هنرمندان باشد. در بخش اصلی باید پرتره مارادونا طراحی شود و در بخش کودک و نوجوان، چهره فوتبالیست محبوب شرکت کننده می تواند طراحی شود. تکنیک ارائه اثر آزاد است و آثار دو بعدی و سه بعدی بصورت فایل دیجیتال می توانند برای مسابقه ارسال شوند.

[restrict paid=true]

بخش های مسابقه

رقابت اصلی

موضوع این بخش پرتره های طراحی شده از «دیه گو آرماندو مارادونا» است که بخشی از آلبوم جمع آوری شده این مسابقه خواهند شد. شرکت کنندگان در انتخاب تکنیک آزاد هستند و می توانند اثری را که قوانین کپی رایت را نقض نکرده باشد، بصورت دو بعدی یا سه بعدی، رنگی یا تک رنگ، دیجیتال یا آنالوگ، نقاشی شده، کلاژ یا طراحی شده، و بطور کلی به بهترین روشی که می توانند به این موضوع بپردازند، اقدام به ارسال اثر بکنند. اثر خود را تا تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۶ آماده کنید و به صورت فایل PDF یا JPG و حداقل در ابعاد A4 با رزولوشن ۳۰۰dpi به با عنوان ایمیل « Maradona » به آدرس contest@tschuttiheft.li ارسال کنید.

رقابت جدید: بخش زیر ۱۳ سال

برای اولین بار نشریه فوتبالی «tschutti heftli» تصمیم به معرفی هنرمندان نوجوان از طریق مسابقه گرفته است: کودکان و نوجوانان متولد شده از سال ۲۰۰۴ (۱۱ دی ماه ۱۳۸۲) به بعد می توانند با ترسیم چهره فوتبالیست محبوب خودشان در این مسابقه شرکت کنند. هنرمندان در انتخاب روش انجام این کار آزاد هستند و می توانند اثری را که قوانین کپی رایت را نقض نکرده باشد، به شکل دو یا سه بعدی، رنگی یا تک رنگ، دیجیتال یا آنالوگ، نقاشی، کلاژ یا طراحی، و بطور کلی به بهترین روشی که می توانند به این موضوع بپردازند، اقدام به ارسال اثر بکنند.

اثر خود را تا تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۶ آماده کنید و به صورت فایل PDF یا JPG و حداقل در ابعاد A4 با رزولوشن ۳۰۰dpi به با عنوان ایمیل « U13» به آدرس contest@tschuttiheft.li ارسال کنید.

جوایز

جوایز بخش اصلی

 • برندگان امتیاز طراحی یکی از تیم های سال ۲۰۱۸ جام جهانی را برای مجموعه آلبم افسانه ای نشریه خواهند داشت. انتشار این آلبوم در سویس، آلمان و بیشتر کشورهای اروپایی به شما سکوی پرش بزرگی برای معرفی آثار خودتان به مخاطبان بسیاری را می دهد.
 • همه هنرمندانی که در آلبوم نشریه معرفی می شوند، مبلغی برای این حضور دریافت می کنند که میزان آن بر اساس فروش تصویرهای آلبوم خواهد بود.
 • در مجموع مبلغ ۵۰۰۰ فرانک سوییس (حدودا ۵۰۰۰ یورو) به بهترین آثار اهدا می شود.

جوایز بخش زیر ۱۳ سال

 • ۱۱ پرتره برگزیده که توسط هیئت داوران و با هدایت تیم نشریه tschutti heftli انتخاب می شوند در آلبوم برگزیده قرار می گیرند.
 • این آثار به استیکرهایی برای یک صفحه ویژه در آلبوم نشریه با عنوان «همه ستارگان زیر ۱۳ سال | Under-13 All Stars» تبدیل می شوند.
 • بعلاوه، شرکت کنندگان برگزیده یک آلبوم کامل به همراه همه استیکرها و بعلاوه پکیج استثنایی سرشار از هدایای tschutti heftli را دریافت می کنند.

هزینه شرکت در مسابقه

شرکت در این رویداد رایگان است.

اطلاعات مهم

 • ارسال اثر تنها از طریق ایمیل به آدرس contest@tschuttiheft.li انجام می شود.
 • موضوع ایمیل برای بخش اصلی: Maradona
 • موضوع ایمیل برای بخش زیر ۱۳ سال: U13
 • مواردی که باید در ایمیل ذکر شود: نام کوچک، نام خانوادگی، آدرس پستی، شماره تلفن، ایمیل و تاریخ تولد.
 • نام گذاری فایل باید به این شکل انجام شود: نام کوچک_نام بزرگ_محل زندگی.PDF یا .GPG بعنوان مثال اگر شما آقای رضا احمدی، ساکن ایران می خواهد اثر خودش را با فرمت JPG ارسال کند باید نام آن فایل REZA_AHMADI_IRAN.JPG باشد. اگر فایل ارسالی با فرمت PDF ذخیرده شده، باید نام فایل ارسالی REZA_AHMADI_IRAN.PDF باشد.

زمان نهایی دریافت آثار

 • اثر ارسالی باید تا ساعت دوازده شب ۳۱ آگوست ۲۰۱۷ (۹ شهریور ۱۳۹۶) به وقت محلی سوییس به ایمیل معرفی شده رسیده باشند.

فرمت ارسال آثار

 • فایل دیجیتالی (PDF یا JPG)، با ابعاد بزرگتر از A4 با رزولوشن ۳۰۰dpi.
 • همه آثار باید دیجیتالی شده باشند.
 • از آثار سه بعدی باید عکس تهیه و ارسال شود.
 • فایل های ارسالی آنالوگ پذیرفته نمی شوند و قبل از ارسال باید دیجیتالی شوند.

ارسال آثار

 • آثار باید به آدرس contest@tschuttiheft.li ایمیل شوند.
 • هر شرکت کننده تنها یک تاثر می تواند ارسال کند. در مواردی که چند فایل ارسال شود، فقط فایل اول مورد بررسی قرار می گیرد.
 • یک ایمیل تأیید شرکت در مسابقه در طول یک هفته بعد از ثبت اثر برای شرکت کنندگان ارسال می شود.

توافقنامه شرکت در مسابقه

شرکت کنندگان موافقت می کنند که یک تیم کامل برای آلبوم جمع آوری شده طراحی کنند. مبلغ جایزه تنها در صورتی پرداخت می شود که هنرمند برگزیده با طراحی یک تیم کامل مواقت کند. علاوه بر آن شرکت کنندگان شخصا مسئولیت آن را بعهده دارند که مطمئن شوند اثر هنری ارسال شده هرگونه علامت تجاری، مجوز یا هر قانون دیگری را زیر پا نگذاشته باشد.

قوانین حق انتفاع

با ارسال اثر، هنرمند به نشریه حق هرگونه استفاده بی قید و شرط و بدون هرگونه محدودیت زمانی و مکانی از آن (از جمله گزارش های ژورنالیستی، تبلیغات خود و/یا تولید مجدد آن در نشریات یا نمایشگاه ها) را به tschutti heftli می دهد.

انتخاب اولیه

در صورتیکه آثار بسیار زیادی ارسال شوند، tschutti heftli این حق را دارد که گزیده ای از آثار ارسالی را که بر اساس معیارهای کیفی نشریه انتخاب خواهند شد، به برای داوری به هیئت داوران ارائه کند. هیچ مکاتبه ای درباره این رقابت مگر در موارد دادگاهی انجام نمی شود.

فرآیند انتخاب

بخش اصلی

هر یک از اعضای تیم داوری، یک هنرمند را برای طراحی یکی از تیم های جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب می کند که شامل ۱۱ بازیکن به اضافه مربی و نشام = مجموعا ۱۳ استیکر برای آلبوم خواهد بود. بعلاوه، هر یک از این هنرمندان ۳۰۰ فرانک سوییس بصورت وجه نقد دریافت می کنند. در کنار علاقندی های آنها، هر یک از اعضای داوران چهار هنرمند دیگر را بعنوان نامزد معرفی می کند. سپس از این فهرست، تیم tschutti heftli سایر هنرمندان را برای طراحی تیم های آلبوم جام جهانی سال ۲۰۱۸ نشریه انتخاب خواهند کرد. این هنرمندان برگزیده هر یک ۱۰۰ فرانک سوییس بصورت وجه نقد دریافت می کنند.

مهم: جایزه نقدی تنها درصورتی به برنده پرداخت خواهد شد که با طراحی یک تیم کامل برای آلبوم موافقت کند. داوری در سپتامبر ۲۰۱۷ انجام می شود. به برندگان بطور شخصی تا اکتبر ۲۰۱۷ پیام داده خواهد شد و آثار آنها در صفحه فیس بوک نشریه و سایر کانال های ارتباطی نمایش داده می شود. هنرمندان از نوامبر ۲۰۱۷ تا ژانویه ۲۰۱۸ زمان دارند تا تیم خودشان را طراحی کنند.

بخش زیر ۱۳ سال

از میان همه آثار ارسالی، یک هیئت داوری با هدایت تیم tschutti heftli، یازده اثر را انتخاب خواهند کرد. به برندگان تا انتهای اکتبر ۲۰۱۷ اطلاع داده خواهد شد و آثار آنها در فیس بوک و سایر کانال های ارتباطی نمایش داده می شود.

[/restrict]

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه