منو

فراخوان رقابت خانه مقرون به صرفه ملبورن ۲۰۲۰

فراخوان رقابت خانه مقرون به صرفه ملبورن ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ثبت نام عادی: ۲۸ خرداد الی ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
  • ثبت نام دیرهنگام: ۱۹ شهریور الی ۱۳ آبان ۱۳۹۹

■ ملبورن پایتخت ویکتوریا استرالیا است و عنوان سریعترین شهر این کشور را در اختیار دارد. ملبورن از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ شاهد رشد قابل توجه و افزایش ۱۲۵ هزار شهروند بود. کارشناسان پیش بینی می کنند که برای پیگیری جمعیت رو به رشد، ملبورن در ۳۵ سال آینده به ۱،۶ میلیون خانه جدید احتیاج دارد که تخمین می زند تا سال ۲۰۲۱ بیش از پنج میلیون نفر و تا سال ۲۰۵۰ بیش از هشت میلیون نفر باشد. این افزایش چشمگیر تقاضا، منجر به جهش شدید قیمت مسکن شده است.در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ شرکت کنندگان می بایست راه حل هایی برای مشکل مسکن ارزان قیمت ملبورن ایجاد کنند.
■ طرح ها باید انعطاف پذیر باشند تا از اقشار مختلف ساکن ، از متخصصان مجرد گرفته تا زوج ها و خانواده ها، استفاده کنند و این امکان را فراهم می آورد تا هر راه حل را برای رفع نیازهای مختلف خود ارائه دهد.
■ راه حلهای طراحی باید در مکانهای مختلف ملبورن بزرگ قابل استفاده باشد و از آنجا که هیچ الزام خاصی در مورد اندازه، مکان یا امکانات وجود ندارد، شرکت کنندگان تشویق می شوند تا حد ممکن خلاق باشند.
■ هیئت داوران به دنبال ایده معمول مسکن، طراحی و جامعه را به طور کلی را به چالش بکشد، در عین حال راه حل های عملی را ارائه می دهد که به طور بالقوه می توانند این طرح ها را تحقق بخشند.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ ثبت نام عادی: مبلغ ۸۰ یورو برای معماران، علاقه مندان و شرکت ها و مبلغ ۷۰ یورو برای دانشجویان
■ ثبت نام دیرهنگام: مبلغ ۱۰۰ یورو برای معماران، علاقه مندان و شرکت ها و مبلغ ۸۰ یورو برای دانشجویان

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۳۰۰۰ یورو
■ جایزه نفر دوم: مبلغ ۱۵۰۰ یورو
■ جایزه نفر سوم: مبلغ ۵۰۰ یورو

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی معماری, فراخوان غیر رایگان, فراخوان معماری, مسابقه طراحی معماری, مسابقه غیر رایگان, مسابقه معماری

دیدگاه ها